Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A Dreher Pils gyártása mikor...

A Dreher Pils gyártása mikor szűnt meg, és mi volt az oka hogy megszűnt?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de állítólag egészen normális, iható sör volt, a Dreher Lager-el együtt Helyettük jött a Dreher Classic ami -szerintem- valami borzalom.
2012. jún. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a mostani dreher szörnyű. lehet az az oka, hogy ugye a dréher inportálja a plsner urquell, és inkább azt nyomják.
2012. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen a Pilsner Urquell meg a Dreher régebben nagyjából egy árban volt de ég és föld a kettő között a különbség. Mostanában lehet kapni Dreher Classicot kb 170-180 forintért, lejebb vitték az árát, hátha jobban fogy. Hát nem tudom én a kukoricadarát venném ki belőle, szerintem akkor iható sör lenne ergo többen vennék...
2012. júl. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére a Dreher Bak gyártása még nem szűnt meg és abban nincs kukoricadara. Akkor a tulajdonosi kör mondott nemet a további gyártásra? Ezeket nagyon sajnálom mert gyártunk mindenféle világmárkanév alatt bovli szar söröket, de hazai terméket meg nem nagyon tudunk kitermelni. Szerintem a Löwenbrau, Spaten, Steffl, Hoffbrau stb hívek sem örülnek hogy a nevük alatt fut valamilyen Magyarországon gyártott sör, de mivel közös a tulajdonos, neki meg biztos így több a bevétele mintha Dreher Pils-t kellene eladnia, mondjuk Kozel vagy Hoffbrau helyett.
2012. júl. 3. 23:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt elég alacsony a minőségi elvárás, ezért lehet eladni ezeket az alja söröket.

A külföldinek nem érdeke a minőség, csak a profit.

Nem ő issza.

2014. márc. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
emlékszem 2001/2002 körül még láttam a boltok polcán, de utána már nem emlékszem hogy láttam volna.
2014. szept. 7. 10:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Most év elején pedig már a Classic is megszűnt, helyette van a Dreher Gold. Nemcsak a név és a szeszfok más, de a recept is, így cserélgetés helyett jobb lenne mindet gyártani, aztán lenne belőle bőven választék! :(
2019. ápr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!