Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ilyen "jó" hatással lenne rám...

Ilyen "jó" hatással lenne rám az alkohol?

Figyelt kérdés

Nyáron a balcsin, amikor bepiáltam (nem annyira durván, csak szédelgés volt) akkor idegeneket tudtam rávenni, hogy adjanak piát, emlékszem (bár homályosan), hogy egy csomót beszéltem és totálisan meggyőztem őket, hogy nekik oda kell adniuk azt az üveg sört vagy épp ami náluk volt és ők örömmel megtették, majd jót beszélgettünk és elbúcsúztunk (srác vagyok, nem lány, tehát nem a testem miatt sikerül mindez). Akikkel mászkáltunk, én mondtam meg, hogy mit csináljunk, merre menjünk és rászoktattam valakit a dohányzásra, úgy, hogy én sem dohányzom. De a balatont leszámítva is, ha valakivel piásan vásárolni megyek, magától értetődően meg tudom győzni, hogy épp mit kell vennünk..

Józanul soha nem csinálok ilyeneket és összvissz kétszer voltam csak nagyon piás, de még az sem volt durvának mondható és olyan, mintha ilyen állapotban a meggyőző és kommunikációs készségem ugrásszerűen meghaladná a korlátaimat. Oké persze bennem is felmerült és lehet poénkodni, hogy biztos csak azért vannak ezek, mert annyira orrbamászó vagyok részegen, hogy inkább megteszik amit mondok, csak hagyjam már őket, de ez nem így van, az van amit leírtam. Olvastam, hogy mindenkire más hatással van az alkohol, szerintetek lehetséges ez?



2012. szept. 18. 17:33
 1/6 anonim válasza:
igen mindenkire más hatással van. van aki csak ledől aludni miután jól bepiált.. van, aki elkezd ordítozni, van aki énekel, van akinek csak egyszerűen jókedve támad, van aki kötözködni akar mindenáron és vagy te aki mindenre ráveszi a többieket :D
2012. szept. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:)

Amúgy úgy érzem, hogy ilyenkor "varázslat" történik, de csak arról lehet szó, hogy az alkohol kioldja a belső gátakat és ezzel megnyílnak az utak a tulajdonságaim szabad kibontakozásához. Szóval alapból tudnék ilyen lenni pia nélkül is, ha feloldanám magam és lazán tudnék élni. hmm

2012. szept. 18. 17:46
 3/6 anonim válasza:
vizsgák elött jól jönne egy ilyen "képesség"!:D
2012. szept. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:DD

Mondjuk változó attól függően, hogy ki mennyire piás, aki szintén az volt, azt szinte azonnal meg tudtam győzni, aki józan volt, az már több erőbefektetést igényelt xD.

2012. szept. 18. 17:52
 5/6 _Jessy_ ***** válasza:
A másik lehetőség, hogy bármit, csak lerázzam ezt a részeget... :D
2012. szept. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak látják, hogy piás vagy, és ha nem azt csinálnák, amit mondasz, félnek, hogy bepöccensz. Ebbe semmi varázslat nincs fiam, tedd le a piát és ne hidd, hogy Superman vagy, mert lenyomtál 2 felest. Az eszem megáll a sok hülye fiatalon komolyan! :D
2012. szept. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!