Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ittátok már le magatokat csak...

Blnky kérdése:

Ittátok már le magatokat csak és kizárólag forralt bortól a sárga földig?

Figyelt kérdés
ha igen mekkora mennyiségtől?

2012. okt. 5. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
A nővérem képes rá...:D Nem sok talán 4-5 pohár után taccson van :D
2012. okt. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen :D mert kaptam egy fél pohárral a legaljából ajándékba, amíg nem készül el az újabb adag. Nah az baromi erős volt :D
2012. okt. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha rendesen felforralod, nem nagyon marad benne alkohol, mivel az alkoholnak 70 fok a forráspontja. Ha berugsz tőle, azt jelenti, nem készítetted jól.
2012. okt. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A forralt bornak nem az a lényege, hogy kimenjen belőle a nagyja alkohol...
2012. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát ezaz, a forralt bornak csak a neve forralt, majd hülye leszek felforralni. Senki nem forralja fel. Én már rúgtam be, de fogalmam sincs mennyitől, egy 3 littyós fazékba tettem fel és 2en ittunk belőle. Az viszont fura volt, hogy csak ÉN lettem tőle baromi álmos. Bementem a szobába és nóta tv-t nézve elaludtam a kanapén. Szép este volt vehehe.
2012. okt. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Be lehet, ha jól van főzve és valami erősebb bor volt az alapanyag. Sokszor olcsóbb és kevésbé minőségi borokat használnak, ami nem őrzi meg úgy az erejét annak ellenére sem, hogy nem forralják. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom. Persze ehhez nagyon sokat kell belőle inni.
2012. dec. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!