Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egy átlag ember mennyi szeszes...

Egy átlag ember mennyi szeszes italt tud meginni hogy ne kerüljön padlóra?

Figyelt kérdés
gondolok én itt arra hogy vhiskey vodka pálinka külön külön mennyit bir belőlük meginni egy ember?
2012. nov. 23. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Én olyan 6-7 pálesztôl,vodkátol,whiskytôl már bulizok. olyan 12töl lennèk padlon
2012. nov. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt nagyoon nehéz meghatározni és a "padlón lenni"-t is lehet sokféleképpen értelmezni. Egy átlagos férfi (vegyük határnak a hányást) olyan 4 deci pálinkát szerintem meg tud inni hányásig. De ezt nagyon nehéz megbecsülni. Vagy talán inkább 3 deci.
2012. nov. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ kinek a környezetében az átlag. Mert az én ismerőseim kb. évente isznak két pohár pezsgőt, tehát nekem ez az átlagos ember, és hát én vagy ezek az emberek padlót fognak fél üveg pezsgőtől is.
2012. nov. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bumbi02 ***** válasza:

Én eddig összesen háromszor voltam részeg, egyszer fél üveg vodka, harmad üveg whisky, egyszer harmad üveg whisky, harmad üveg rum, és egyszer egy üveg konyak és egy harmadüveg rum.


De tág a kérdés megfogalmazása is, mi számít padlóra kerülésnek?

Meg hát, ez függ testtömegtől, fáradtságtól, hogy ettünk-e eleget, tehát sok mindentől(:

2012. nov. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Közel egy egész Napóleont megittam egy este. Amit meg nem, azt kiegészítettem borral, így megvolt ca. az az alkoholmennyiség. csak 1-2 órát aludtam, de már fáradt voltam, mert az éjszaka közepén voltam. Viszont borból másfél liter simán lemegy egy este. Igaz, elég ritkán iszom ennyit (talán évente egszer), de akkor tényleg másnapos vagyok.

Ja 70 kiló vagyok, mert ugyebár a testtömeg itt fontos szerepet játszik.

2012. nov. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!