Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a világ legjobb whiskeye?

Melyik a világ legjobb whiskeye?

Figyelt kérdés

2013. jan. 27. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Amelyiket megtudod fizetni, de izlik is. Sokféle van, jömindenkinek más n be.
2013. jan. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Jim
2013. jan. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Phoney ***** válasza:
100%

Ez ugyanolyan hülye kérdés (mábocsánat), mint hogy ki a világ legjobb nője. Nincs olyan. Sok van a legjobbak között, de nincs legjobb.


A közismert márkák pl. nincsenek a legjobbak között, mivel azok az átlagember számára rendszeresen megfizethető, középkategóriás termékek (még akkor is, ha egyes kiadásaikat csúcskategóriásként próbálják népszerűsíteni, és jó sokat kérnek érte).

2013. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mustafa33 ***** válasza:
46%
Olyan mint a bor. Abból is kétféle van. Jó és rosz. A jó az ha van, a rosz az ha nincs.
2013. jan. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Állítólag az Ardbeg Uigeadail. Egyébként amiből ittam is, abból személy szerint én az íreket szeretem legjobban (Jameson, Tullamore Dew, Bushmills), skótból is vannak jók (Teacher's, Chivas Regal). Az amerikaiak (ált. bourbon) pedig nem ízlenek.
2013. jan. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Phoney ***** válasza:
Az „állítólag legjobb whisky” mindig azt jelenti, hogy valamelyik nagy cég kicsenget egy összeget, és ezért egy személy vagy egy szervezet „hivatalosan legjobbnak” nyilvánítja a kívánt darabot. Lényegében a híresebb szeszversenyek is erről szólnak, nem pedig korrekt megmérettetésről. Láttunk már szintetikusan festett WSA-aranyérmes szájvizet mint „legjobb abszintot”.
2013. jan. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Senki nem "nyilvánította" legjobbnak, csak a fogyasztók visszajelzései alapján több ezzel foglalkozó oldalon is a legjobb helyeken szerepel. Ezért is írtam, hogy állítólag.


[link]


[link]


[link]

2013. jan. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Olga néni válasza:
17%
Johnnie Walker a legjobb ár-érték arány. Szerintem.
2013. jan. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fecó50 válasza:
25%
amelyik öl,butít és nyomorba dönt /igyál sokat belőle hülyébb már nem leszel/
2013. febr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!