Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért kértek tőlem személyit...

Miért kértek tőlem személyit az alkohol vásárlásánál? Nem nézek ki gyereknek.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez szabály, de 22 éves vagyok, nem nézek ki gyereknek, még inkább 23-24 nek tippelnek, az emberek, de a múltkor elkérték a személyimet.

Ok, hogy ez a szabály, csak így adhatnak ki, de rám nézett az eladó, és kérte.

Most mindenkitől kérnék? Egy nyugdíjastól is elkérnék?

Azt nem értem, hogy ha nem nézek ki gyereknek, és rám néznek, akkor minek kérik? Gondolhatják, hogy nem vagyok 16... Ez volt az első alkalom, hogy elkérték...



2013. jún. 11. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Lehet h ő pont nem nézett téged 18nak. Inkább örülj neki.
2013. jún. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Tőlem évente párszor mindig kérnek, pedig 26 leszek holnap és férfi.
2013. jún. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

Örülj neki, h fiatalabbnak néztek! Igen mindenkitől kell h kérjenek,mert ki tudja h nincs-e valamilyen kiskorú lefizetve,és mögöttük meg az ellenőrök!

Nem tudom,mit vagy úgy oda h elkérték! -.-

2013. jún. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
És ez maradandó lelki sérülést okozott az életedben?:D Megmutattad, kész. Nem haltál bele gondolom.
2013. jún. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok oda! Csak már 100x vettem alkoholt különböző helyeken, és még sose kérték...

Ott nem volt ellenőr veszély?

2013. jún. 11. 14:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos tőlem már olyan is kérte a személyit aki tjdta hogy 18 elmúltam csak mondta h a főnök szoöta néha ez figyelni. Szerintem inkább örülj neki, hogy fiatalítanak vagy elklrik a személyit. Nincs ebbe semmi különös, van mikor tőlem sem kérik van mikor igen és nem zavar ha igen.
2013. jún. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én inkább örülnék h elkérnék,és fiatalabbnak néznének a koromnál!Később előnyére válhat az embernek! pl barátom 30 éves lesz,és van úgy h elkérik a személyijét! És nem néz ki annyinak amennyi!
2013. jún. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!