Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A jagermeistert mivel lehet...

A jagermeistert mivel lehet keverni?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok,mint pl a repülőszarvas( jager+energiaital).

2013. júl. 28. 11:04
 1/8 anonim válasza:
Vízzel
2013. júl. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

keverni lehet kólával is

na de, számomra keverve egy nagy rakás sz@r

inkább húzóra aztán rá egy kis kóla

2013. júl. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A jéger nem olyan undorító, mint némelyik olcsó házipálesz, hogy kísérő kelljen hozzá... aki meg alapból nem szereti, az ne igya meg.


Egyébként szerintem energiaitallal nagyon rossz, elrontják egymás ízét teljesen. De egyébként suttyó dolog bármint is energiaitallal keverni, meg a szíved sem örül az alkohol koffein kombónak.


A kólás megoldást azt már leírták. Az egyébként nagyon finom unicummal is.


Vagy a 100% narancslé. Nekem a cappy vált be legjobban, az a műanyag flakonos literes. Ha vagány akarsz lenni, akkor longdrinkes poharat tele raksz jéggel, rá a feles jéger, és teleöntöd naranccsal, a tetejére mentalevél. Fanta nem jó, azzal meg ne próbáld, csak 100as lével.


A narancs egyébként minden gyomorkeserűhöz megy.

2013. júl. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 mustafa33 ***** válasza:
56%
kanálal.
2013. aug. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi megboldogult fiatalkoromban (10 éve) őszilével kevertük. Kinézetre borzalmas lett, de az ízét nagyon szerettük. Egy próbát megér. Azóta felnőttem és csak tisztán iszom :)

2013. aug. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

És az ősziből is a 100%-os,mint a narancsból?

Vagy annyi elég,hogy rostos legyen?!

2013. aug. 8. 14:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Bár én nem az a válaszadó vagyok, de abból elég ha 50%os gyümölcstartalmúval iszod (mi sio vagy happyday-jel szoktuk és jó szokott lenni) de ezt neked kell majd kipróbálnod
2013. aug. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én mindenből a 100as mellett állok. Bár ha nincs, akkor is próbálj meg arra törekedni hogy ne ilyen szénsavas cukrozott üdítő legyen, hanem rendes barackízű.
2013. aug. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!