Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Rendeltetek már házhoz szeszes...

Rendeltetek már házhoz szeszesitalt?

Figyelt kérdés
Esetleg rendelnétek?

2013. nov. 18. 19:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer. De nem éri meg!!!! Rengeteg haszonnal dolgoznak. Ittasan nem sajnáltam rá a pénzt. Józanul inkább bespájzolok, ha van valami jó akció. Jut is marad is.
2013. nov. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Vannak, akiktől szalont pl. 180-ért is lehet rendelni, de akciókor te is simán megveheted 150-ért bárhol... csak egy példa. Kivételesen tudom csak elképzelni, hogy rendeljek tőlük, ha már nem tudok honnan venni. Pl. házibuli van és elfogyott minden, vagy fesztiválon vagyok és mindenhol drágább.
2013. nov. 18. 19:50
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Ez akkoriban történt amikor csak 1-2 helyen foglalkoztak ilyennel. Kb 3 éve. Azóta biztos sok a konkurencia és az árak is elfogadhatóbbak. Sztem arra a célra, hogy buli van és összedobjátok a pénzt teljesen jó.
2013. nov. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Igen, rendeltem már többször is.
2013. nov. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
persze, meg 12 éves néger kisfiút is...
2013. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Rendeltem, ismertem a cégvezetőt is, viszonylag jó árban adták (éjjel nappalihoz képest).
2013. nov. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Phoney ***** válasza:
100%

A mostazonnalkéne-boltok persze, hogy nagy haszonnal dolgoznak, de a „sima” italwebshopok (amik néhány napon belül szállitanak házhoz) közül több is nagyon jó árakkal dolgozik (értsd: nem ritkán olcsóbbak, mint a hipermarketek).


Külföldről többször rendeltem, országon belül egyszer. Fogok is. De csak olyanokat, amiket helyben nem tudok megvenni. S.O.S. nem rendelek házhoz szeszt, arra még sose volt szükségem.

2013. nov. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt szomszédom egyszer annyira bebaszcsizott a haverjaival együtt, hogy nem voltak képesek eltántorogni a szomszéd utcában levő éjjel/nappali kisközértig, hanem képes volt taxit hívni és megbeszélni a taxissal, hogy nem fuvar lesz, hanem vigyen nekik házhoz valami alkoholt. :DD
2013. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Meglepő, hogy néha tényleg a bolti árnál olcsóbban árulják. A sörökön a hasznuk... talán 50 Ft-t? Lehet, hogy még sokat is mondtam. Nem értem, hogy termelik ki a hasznot a futárokkal és az adóval együtt. Kinek hordanak ki napi 5-10 rekesszel, hogy érdemes legyen ezzel foglalkozniuk?


Feketén tolják?



Meg elég viccesen hangzik az S.O.S. szeszrendelés! :D Ezt csak fesztiválon tudom elképzelni, mert hát eléggé megszállták a fesztiválokat a bicajos futárok.

2013. nov. 18. 21:18
 10/14 Phoney ***** válasza:
100%
A szállítási díjat általában külön kell fizetni, illetve nagyobb rendelésnél átvállalják egy részét (olyan formában, hogy nagyobb csomag után nem kell több költséget fizetni, bár olyan olcsó tételnél, mint a sör, tényleg érdekes). Az áraknál sok múlik a beszállítókon és a beszerezhető árun is. Hazai italkerben többször vettem már olyan import rövidet, amit a csomagolás alapján egész más országba szántak (pl. francia csomagolású skót whiskyt, "kizárólag német piacon árusítható" indiai rumot). De volt olyan is, amiről tudtam, hogy azzal a palackkal legalább 2 éve nem gyártják, ezek általában igen olcsóak. Meg persze nemcsak arról van szó, hogy ezek igen olcsón dolgoznak, sokszor inkább a hiperek drágák. Egy 7 dl-es dzsekkdenielszért 6 ezer nem éppen reális...
2013. nov. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!