Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tudnátok mondani pár tanácsot...

Tudnátok mondani pár tanácsot hogy mit csináljak? ALKOHOL

Figyelt kérdés

Néha haverokkal eljárunk iszogatni egymáshoz, ők nagyon jól bírják a rövideket, de én nekem hamar beüt nagyon. Esetleg valami tanács jól jönne hogy jobban bírjak egy kicsit.

Előtte mindig eszek sokat hogy lassabban szívja fel, de még akkor is nagyon gyorsan beüt.

19/F



2014. jan. 12. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne igyál sokat... Senki sem kényszerít rá. Nyilván a barátaid is a korosztályodhoz tartoznak, 18-20 évesen már kéne annyira érettnek lenni, hogy nem cikizzük azt, aki kevésbé bírja a piát. Ezen nincs semmi szégyellni való, az az egyetlen szégyen, ha az ember nem ismeri a saját korlátait, vagy nem törődik velük. Hidd el, azért senki sem fog kiröhögni, ha az x. rövid után azt mondod, nem kérsz többet egyelőre, majd később, akkor viszont nagyon ciki leszel, ha telehányod a lakást. Egyébként pl. az is egy módszer, hogy nem rövideket iszol... Én nem szeretem a töményet, nem is iszom egyáltalán, mégse cikiz senki.

19L

2014. jan. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

egyél előtte zsíros kaját

piálás közbe meg tolj zsíros kenyeret

2014. jan. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
és mikor már érzed, hogy van benned rendesen, na onnantól kell ésszel és nyugodtan inni, mert a következő húzónál már képszakadáson kapod magad :D
2014. jan. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pl. én nem iszok rövideket. Lehet inni sört vagy bort, ha ebbe belekötnek, akkor meg nem muszáj menni velük inni.
2014. jan. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy igyál inkább sört, vagy bort, vagy óvatosan idd a feleseket, közben eszegess valamit. Nem kell rögtön felhajtani és utána tölteni a másikat, várj vele egy ideig.
2014. jan. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Én egyszer megittam ~4dl házit különösebb gond nélkül, pedig én se bírom a töményet:

-egy zacskó chips, és egy rántott húsos szendvics

-3 doboz energiaital (nem kevertem össze)

-semmi szénsavas

Érdekes egy szalagavató afterparty volt, kicsit kába voltam, de egyedül hazaértem minden gond nélkül, és emlékszem is mindenre. :)

17/F

2014. jan. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2-es válasz hibátlan.
2014. jan. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A zsíros dolgot próbáltam :D Szilveszterkor éppen szalonnát sütöttünk még buli előtt hogy majd nem rúgok be tőle meg zsíroskenyeret :D Ahha, ki is hánytam egyből :DDD
2014. jan. 16. 18:34
 9/9 anonim ***** válasza:
meg igyál közben vizet,az is számít elvileg:D
2014. febr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!