Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egy fém laposüveg és egy név...

Egy fém laposüveg és egy név belegravírozása mennyibe kerül? És csak magában egy laposüveg?

Figyelt kérdés
Egy egyszerű fém laposüvegre gondolok, mindenféle extra nélkül, kb. 2 decis űrtartalommal. Mennyibe kerül egy ilyen önmagában és mennyibe kerül belegravírozni egy nevet (mondjuk "Laci")?
2014. márc. 5. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
1500ft körül már kapsz laposüveget . a gravirozás szerintem olyan 3000ft körül lehet.
2014. márc. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 2000-ért vettem egy jack danielseset a józsefvárosin bőrtokkal,poharakkal. :)

A gravír az függő mert valaki beű után számol valaki meg csak ránézésre mond árat,ha cnc-s gravírra vinnéd és kitudod szerkeszteni autocadben akkor 1000-2000ft a gravír

2014. márc. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!