Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 3 pohár bortól másnap reggel...

3 pohár bortól másnap reggel hánytam. Mikor már nem volt mit, akkor keserű habszerűt, sokszor. Töménytől nem hánytam (kicsit rossz volt azért másnap), pedig sokkal többet ittam arányaiban belőle. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 27. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra tudnék tippelni, hogy a bor üres gyomorra ment és/vagy vacak volt. A koccostól előbb lesz kész a gyomrom, minthogy benyomjak tőle...
2014. ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ócska bor lehetett és amikor már nem volt mit, akkor epét hánytál.
2014. ápr. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
megtanultad hogy nem szabad koccintós bort inni
2014. ápr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez lehet, hogy ócska volt. Nem tudom, nem ismerem annyira a borokat. Kaptuk valahonnan, termelői bor volt. Bár eddig bármilyen bort ittam, hasonló volt az utóhatás. Csak persze nem három pohár bortól csendes ülős este, korai lefekvéssel, hanem egész éjjeli bulizás után. Szóval lehet olyan, hogy a borra valamiért így reagál a szervezetem? Azért érdekel ennyire a kérdés, mert a töményektől nem hánytam soha, bármennyit ittam is. Egy kis gyomorfájás és fáradtság másnap, de nem vészes. Na de nagyon szeretek/szeretnék menni borvidékekre, borospincékbe, mert nagyon jó a hangulata. Csak sajnos ezzel jár. Na jó, persze, nem kell sokat inni, de sajnos, ha elkezdem, akkor bizony könnyen elkap a hév. Ráadásul 3 pohár bort nem tartok valami elképesztően soknak egy egész este alatt. Ettem is amúgy. Így hogy merjek belevágni? Vagy maradjak a töménynél egy borospincékkel teli vidéken? Nagy kérdések. :)
2014. ápr. 28. 13:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg attól is függ, hogy mit mondasz három pohárnak. 3x1dl? vagy 3x2/2,5/3 dl?
2014. ápr. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán sok a savad, n ekem is gyomorégést csinál a bor.
2014. ápr. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hát a bor engem is jobban hánytat mint bármi de mondjuk mi gyakran a 300 ft-os 2 literes hányósat vesszük xDDD
2015. szept. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!