Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Káros ha 500ml monstert megiszok?

Káros ha 500ml monstert megiszok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Káros ha 500ml piros monstert megiszok hetente 1-szer.


1 heti edzésem össze számolva 3-5óra kb.

vagy esetleg még egészséges is lenne.



2014. máj. 29. 18:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
egészséges semmiképp, energiaitalból bármennyit inni egészségtelen. miért érzed úgy, hogy szükséged van rá? (mert nincs egyébként, ha fáradsz, aludj többet, étkezz jobban. a kávé is jobb választás)
2014. máj. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Egyik osztálytársam ma 13 energiaitalt vett, természetesen nem itta meg az összeset , de rossz volt látni azt a sok mérget
2014. máj. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%

Szia!

Egyetértek az elsővel, az energiaital alapból káros, inkább kávét igyál, az energiaital méreg, a benne lévő taurin a szívedet kicsinálja. Én akkor ittam sok energydrinket, mikor érettségiztem, arra jó volt, hogy az agyam jobban fogja a tételeket, napi 10-12 tételt meg tudtam tanulni, de közben éreztem, hogy a szívem úgy ver, hogy majd' kiugrik (pedig nem voltam szerelmes :D)

2014. máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%

Egészségesebb nem lenne, de nem is fog ártani.


Viszont minimálisan javulhat tőle a teljesítményed.

2014. máj. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Oké köszi :D
2014. máj. 29. 19:06
 6/18 anonim ***** válasza:
39%

nincs benne kb. semmi káros

ami említésre méltó az a 32mg/100ml koffein, ami a napi ajánlott bevitel alatt van, olyan mintha innál egy kávét

semmi bajod nem lesz, az érfalaknak még jót is tesz

2014. máj. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
34%
Harmadik vagyok. Nem a benne lévő koffeinnel van a baj, hanem a taurinnal.
2014. máj. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

6-os, nincs benne kb. semmi káros, LOL, ja, cukortartalmát nézted már. egyébként igen, biztos vagyok benne, hogy mind természetes alapanyagokból készül, minimális feldolgozással, nagyon jót tesz. gondolom az eddigi normális válaszokat is te pontoztad le, gratulálok.

(nem a lepontozással van bajom, mert konkrétan nem érdekel, hanem azzal, hogy azt hiszed neked van igazad. de sebaj, akkor te idd tovább nyugodtan, csak ha lehet, ne terjeszd az igét).

2014. máj. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Emberek, évek óta nincs az energiaitalokban taurin. Hol éltek ti?
2014. máj. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

Szinte csak olyanok válaszoltak eddig akik szerintem azt se tudják, hogy mi az a monster, de hogy az elmúlt két évben energiaitalt nem láttak az biztos!


1. Nincs benne ma már taurin, mert a chipsadó miatt 250 ft/l járulékot kellene fizetni utána, és így már nem érte meg.

(1,5. Az emberi szervezet is termel jelentős mennyiségű taurint.)

2. Egy dobozban 160mg koffein van, összehasonlításképp: presszókávé 80mg, hosszúkávé 120-190mg, napi ajánlott maximum 300mg, felnőtt svéd lakosság átlagfogyasztása napi 420mg.

3. Hogy egészséges-e? Nem kifejezetten, kiszárít és edzés után csak még jobban kifekszel, de ha ez neked javít a teljesítményeden, akkor nem szólok bele.

2014. máj. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!