Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az alkoholnak elvileg úgy...

Az alkoholnak elvileg úgy kellene működni hogy egyre "jobbkedvű" lessz az illető aki issza, de nálam miért nem akkor ez a helyzet?

Figyelt kérdés
Buliban osztálytársaimmal hoztunk pálinkát és ugye szinte az összes elfogyott, felittuk az egész készletet, mindenki sokat ivott, én is. És hát...ahogy egyre többet ittam úgy egyre rosszabb kedvem lett, szomorú lettem, de elvileg az italnak az ezzel ellenkező hatást kellene kiváltania. Mire hazaértem tiszta depresszió voltam és nem éppen vidám gondolataim voltak. Ez miért van?
2014. jún. 27. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
fokozatai vannak, biztos megtalálod valahol leírva is pontosan, egy bizonyos mennyiség felett depresszív hangulatot vált ki azért voltál szomorú
2014. jún. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő is egyébként, de ez változik. Régen mindig elálmosodtam tőle, főleg a sörtől. Ki hallott mar ilyet?:DD

De most mar nincs ilyen.

2014. jún. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sör azért álmosító mert komló van benne aminek nyugtató hatása van:)
2014. jún. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az agyi hatás ugyan a gátlások oldódását jelenti, viszont a májban mérgező acetaldehiddé alakul, ami meg mérgező hatású, azaz rossz közérzetet okoz.
2014. jún. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csap pálinkát ittunk és nem egy bizonyos mértéknél hanem ahogy ittam és így fokozatosan lettem rosszkedvű, és nem ez a rossz közérzet dolog mert nem az hogy rosszul voltam, hanem hogy szomorú voltam és tiszta depresszió voltam parti végén.
2014. jún. 27. 18:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult párszor ilyen, főleg mikor vbk-t ittam, hogy belenyomott a székbe oszt tök szar volt, meg olyan hülyeségeken filozofáltam magamba.. ajjajj :D Meg mikor csak sört iszik szépen lassan az ember, és úgy elnyomja.. lehet nálad ezt a pálinka váltja ki. Próbáld meg más italokkal, és lehet te is ugyan úgy dáridózol meg bolondozol majd mint mások :D
2014. jún. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!