Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Alkohol ellen valami megoldás?

Alkohol ellen valami megoldás?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat hogy ha kenyeret eszek ivás előtt akkor nem leszek olyan részeg. Ilyesmi még a tej. Ha tejet iszok akkor is elnyomja az alkoholt? Ezek tényleg igazak? Még valami ilyesmiről tudtok valamit?
2014. szept. 19. 06:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Én mostanában nem, esetleg keveset iszom.

Nem hányok, nincs rosszullétem és nem vagyok másnapos. Azóta attól vagyok rosszul, ha visszaemlékezek, ezek milyen rossz "élmének" voltak.

Mdg kéne próbálnod, hátha neked is beválik.

2014. szept. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem, egyik sem nyomja el. Legegyszerűbb, ha nem iszol, vagy keveset iszol. Ha Te magad nem tudod kontrollálni, kérj meg valakit, hogy meghatározott mennyiség után ne engedjen inni.
2014. szept. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy kanál zsír lassítja az alkohol felszívódását. De ha sokat iszol, ez sem gátolja meg , hogy részeg legyél.
2014. szept. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Zsíroskenyér hagymával...:D Amúgy, jó a kérdésed. A válaszom rá, hogy ha az alkohol ellen kell megoldás, akkor a legjobb módszer ellene az, ha nem iszol! :D
2014. szept. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

a tejtől max rókázol


a zsíros kaja is csak kicsit késlelteti a hatást, de az azért rosszabb, mert így többet iszol, és brutál beteg másnapod lesz.


ami segíthet az a sok (nagyon sok) alkoholmentes folyadék bevitele az alkoholossal párhuzamosan.


vagy a mazsolafa.

2014. szept. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem akarod, hogy olyan gyorsan megüssön a pia, akkor mindenképp valami zsírosat egyél előtte, és elég sokat. Pl. pörköltet. :D Vagy ne igyál, ha nem akarsz. :D Olyan nincs, ami "elnyomja". :D
2014. szept. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és igyál sok vizet egész nap!
2014. szept. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Talan az egyetlen hasznos tanacs az utolsoe volt, ha mar mindenkeppen pialni akarsz. Igyal sok vizet, mert a masnapossag igazabol a kiszaradas miatt van (az alkohol elvonja a vizet a szervezetbol).


A legjobb megoldas megiscsak az, ha mertekkel iszol. Ha nem akarsz reszeg lenni, ne igyal annyi alkoholt, ez ennyire egyszeru...

2014. szept. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha borozol, akkor ugyanannyi víz, mint bor, ezen kívül zsíros kenyér. Mi voltunk kirándulni Badacsonyban és ott mindegy egyes borozóban lehetett venni hagymás zsíros kenyeret, nem véletlenül.
2014. szept. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
63%
Zsír, zsír, zsír...... pialás előtt jó sok zsíros, és feherjedús kaja.... majd ha másnapos leszel ami az azelőtt napi zsíros kajának köszönhetően elviselhetőbb lesz csak vizet, vizet és vizet fogyassz!!!
2014. szept. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!