Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mikor vezethetek, ha ezeket...

Mikor vezethetek, ha ezeket ittam szilveszterkor?

Figyelt kérdés

4 dl whiskey, 5 dl pezsgő?

70 kg, 20 éves férfi, aludtam 7 órát, egész este ettem és reggeliztem is .

Mikor ülhetek autóba?


2015. jan. 1. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Az utolsó ivás után kell 12 óra mire olyan szinten kiürül belőled hogy a szonda ne mutassa ki. De ha kipihent vagy és ettél is rendesen szerintem délután 2-3 óra felé már nyugodtan vezethetsz.


Én egyszer egy buliban ittam nagyjából hajnali 3 kor ittam utoljára egy pohár bort Előtte én is kb azokat ittam mint most te. Utána hazamentem aludtam vagy délig majd berendelt a főnököm pár órára délutános műszakba a pihenőnapomon persze hogy helyettesítsem a lebetegedett kollégámat. Persze mondtam hogy ittam ő mondta hogy menjek be nyugodtan mivel gyalog járok be mert nincs messze ha fenn akadok esetleg a portán ellenőrzéskor akkor elviszi a balhét. Persze szondáztattak rutinszerűen mert hétvégén aki nem műszak váltáskor megy be hanem műszak alatt hívják be vagy valami akkor mindenképp szondáztatják az embert és gond nélkül átmentem rajta.

2015. jan. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A férjem kiszámolta neked, de az hozzátartozik a pontosabb számoláshoz kellene, hogy mettől-meddig ittál...Ő 22 órától számolta, a kalkulátor szerint 21:30-ra ürül ki teljesen. Azt nem lehet beállítani, hogy ettél, aludtál...valamennyit biztos befolyásol, de inkább az ivás előtti kaja, mint az utána. Boldog Új Évet!

2015. jan. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress rá "A világ leghosszabb Excel táblázata" -'ra.
2015. jan. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!