Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Sörtől is be lehet úgy rúgni,...

Sörtől is be lehet úgy rúgni, hogy a világodról nem tudsz?

Figyelt kérdés

Inkább lányokat kérdezem, mert a fiúknál észleltem, hogy sokkal több sört tudnak inni...


De engem max 4-5 után már a hányinger fog el (vagy hányok is) pedig érzem, hogy nem vagyok olyan részeg.


Ti hogy vagytok vele?


23L


2015. ápr. 28. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
A sörnek alacsony az alkoholtartalma. Ahhoz igen durva mennyiséget meg kéne innod rövid idő alatt, hogy a véralkohol szinted olyan magas legyen, hogy ne tudjál magadról. De valószínűbb, hogy hamarabb megunod, hogy az állandó vedelés mellett félóránként vécére kell járnod pisilni, minthogy úgy igazán berúgjál tőle.
2015. ápr. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó. soha többet nem akarok úgy berúgni, hogy másnap ne emlékezzel. Akkor jól gondoltam, hogy a sör az én italom :P
2015. ápr. 28. 11:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Bizonyára lehetséges, de tényleg nagyobb mennyiségben kell inni. Én képtelen vagyok hármat meginni 1-2 órán belül, az nekem túl sok folyadék... Így nálam esélytelen a dolog. Töményekkel vegyesen tudtam fenntartani egy enyhe illuminált állapotot kezdőként, amikor még szinte semmi alkoholos tapasztalatom nem volt.

Persze vannak tizenpár százalékos sörök, azokkal éhgyomorra megfelelő egyéb körülmények esetén már el lehet érni valamit...

2015. ápr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen.Olyan 12-15 sör már kiválthatja ezt a hatást.Vagy igyál erősebb sört ne ezeket a 4,5%-5%-s italokat.
2015. ápr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért hánysz, mert nagyon sok mennyiségre. 2,5 liter folyadék.


Be lehet rúgni sörtől. Csak nagyon sokat kell meginni, és edzeni kell rá. Ha eléggé kitágult a gyomrod, és tudod tartani a fél óra/sör lépést, akkor adott idő után berúgsz, és utána már nem olyan nehéz rátölteni annyit, hogy szakadjon a kép. Tehát lehetséges. De azért is kell az edzettség, hogy elég gyorsan hugyozz, mert a felesleges víz hátráltat a cél elérésében.

2015. ápr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a sört előbb kihányom mint hogy seggrészeg legyek tőle, szóval nem tudom magam sörrel totál k.o-ra inni. Borral pedig előfordult olyan hogy részegen fetrengtem a földön és hánytam, de mindenre emlékeztem. Ha emlékezetkiesést akarsz elkerülni akkor a töményt hanyagold, sör mehet, meg bor is ha csak nem 20% körüli házibor.
2015. ápr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mahjong ***** válasza:

Szia!


Természetesen attól is be lehet baltázni csúnyán. Sörfesztiválok erről (is) szólnak. Talán csak annyi, hogy nem megy olyan gyorsan, mert nem tudod olyan gyorsan nyelni a sört a szükséges mennyiség miatt. Egyébként hosszú piától is nagyon le lehet aljasodni, én pl. sörtől sokkal intenzívebben rúgok be, mint röviditaltól. Jobban szédülök.

2015. ápr. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!