Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Valami trükk alkohol miatti...

Valami trükk alkohol miatti hányás ellen?

Figyelt kérdés

Szeretnék a héten úgy igazán berúgni, de a gyomrom elég érzékeny . Tudtok valamit hányás ellen ? Megelőzés ? stb.


Előre köszi :)



2015. máj. 1. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
a legjobb ha nem iszol,az alkohol méreg ezért is lehet fertőtleníteni vele..meg mire jó az ha semmire sem emlékszel? igyál de hagyd hogy sok idő elteljen,meglesz a jó hangulat de se másnapos nem leszel se hányás nem lesz,meg ajánlom a víz ivást
2015. máj. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
77%
Hát én hányni egyáltalán nem szoktam, de ehhez rutin kell :D Viszont a másnaposság ellen én azt csinálom, hogy csak jó minőségű whiskeyt, lehetőleg írt (famous grouse, tullamore dew vagy jameson ami elérhető sima boltokban) iszok szódával. Amúgy azt mondják, hogy a pálinka, vodka olyan hogy nincs benne az az anyag ami a másnaposságot okozza, de nem kapható normális vodka itthon, a pálinka arról meg nem is ejtek szót milyen van általában a házibulikban. Szóval ja az a lényeg, hogy ne igyál gyorsan és igyál vizet vagy vmi alkoholmenteset is. És tényleg, gondolom nem vagy rutinos vagy rendszeres ivó úgyhogy ne spórolj a pénzzel és rendes piát igyál.
2015. máj. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha már mindenképp inni akarsz, én azt ajánlom neked, hogy ne akarj nem hányni. A hányás azért van, mert túl nagy mennyiségű alkoholt vittél be a szervezetedbe (ami már mérgez), és úgy próbál a szervezeted védekezni, mielőbb megszabadulni tőle, hogy kihányod. Ha már annyit iszol, inkább örülj, hogy kihányod, és nem kapsz alkoholmérgezést.
2015. máj. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem hányj és igyál tovább. :D
2015. máj. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Ha kell a tehén, kelljen a borja is.

Ha nem akarsz hányni, ne igyál hányásig, ha mégis sokat akarsz inni, igyál annyit, hogy ne tudd, hánysz.

2015. máj. 2. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Neked mindegy. Amennyi eszed van.
2015. máj. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalok sajnos elkovetik meg azt a hibat, hogy nem isznak mint inkabb vedelnek. Ezert is utik ki magukat ajulasig, avagy hanyasig.


Szerintem igyal lassan es mertekkel ... ha lehuztal egy kis piat, akkor hagyd dolgozni a cuccot (azert annak meg fel kell szivodni), vard meg a hatast (addig szorakozz) ... kesobb, ha mar erzed az ital hatasat majd eldontheted, hogy ratoltesz-e meg, azutan ha megint ittal egy kicsit, utana megint bulizz tovabb (es igy tovabb).


Mertekkel is belehet csiccsenteni (ugy amugy rendesen) es meg elvezheted is a bulit.


Ha pedig azert iszol ilyen nyaklo nelkul, mert valami titkolt lelki bajod van akkor ne hidd, hogy a pia gyogyszer, avagy megoldas lenne.


((ha kajalsz is a pialas alatt, valoszinu nem utod ki magad!))

2015. máj. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

#7 (hozzatennem)


Ha csak folyadekot iszol (legyen az akar alkohol), a gyomorszaj tarva-nyitva van es mindenfele kontrol nelkul jut az emesztorendszerbe, ahonnan mertektelenul szivodhat fel.


Tevhittel szemben: amikor eszel is ivas kozben, akkor nem a kaja beleli ki a gyomrot es ezert lassabban szivodik fel a pia, hanem valojaban amikor szilard elelmiszert nyelsz le, a szervezeted erzekeli es mivel a szilard elelmiszer feldolgozasahoz tobb ido kell, ezert beszukiti a gyomorszajat es ezert nem tud mar kontrol nelkul minden bejutni a gyomorba, kvazi lassul a felszivodas.

2015. máj. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Igyál alkoholmentest és csinálj úgy mint aki jól berúgott.
2015. máj. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
90%
Igyál Spicc rumot(80%) ha iszol 4 felest az csak 2dl, nincs mit kihányni,az ötödikért meg úgy sem jutsz el a pultig.
2015. máj. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!