Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vodka energia itallal? Milyen...

Vodka energia itallal? Milyen hatásai vannak? Halál? V gyors sziv veres? Vagy mi?

Figyelt kérdés
2015. jún. 11. 10:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy egyéb bármi? Tapasztalat?
2015. jún. 11. 11:00
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
berúgsz mint a csacsi,de whiskivel szokták inni,vodkát meg naranccsal:D
2015. jún. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Phoney ***** válasza:

Alapvetően nem változik meg a hatásuk. Az alkoholtól ugyanúgy berúgsz, a koffeintől ugyanúgy pörögsz, persze a kettő együtt kicsit más érzés, mint külön-külön.


A lényeges különbség az, hogy együtt fogyasztva mindkettő tünetei később/enyhébben jelentkeznek, egyikből sem érzed a határt, szóval a legrosszabb esetben egyszerre lesz alkoholmérgezésed és koffeinmérgezésed – ezek tüneteinek bárhol utánanézhetsz.

2015. jún. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ertem
2015. jún. 11. 11:13
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat. De a szivem nem pörög fel?
2015. jún. 11. 11:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit iszol belőle.1-2 pohártól nem lesz semmi.Meghalni sem fogsz.
2015. jún. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A saját tapasztalataim alapján azt tudom mondani, hogy hamarabb berúgsz tőle, viszont hamarabb el is fáradsz, mintha csak magában innád.
2015. jún. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi olyan hatása nem lesz, amit te félrészegen, részegen észrevennél. Én az íze miatt szoktam pl vodka redbullt inni. Hatásában semmi eltérés.
2015. jún. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az energiaital vodkával whiskyvel és Jagerrel is nagyon finom, én whiskyvel nem nagyon szoktam inni mert nem rajongok alapjáb véve a whiskyért. Jagert csak Red Bullal szoktam, vodkát bármilyennel, de nekem burnnel és sárga monsterrel ízlik a legjobban, azok nagyon édesek és jól elveszik az alkohol ízt. Amúgy 1-2 adagtól nem lesz nagy bajod, de többnél tényleg az lesz hogy se felpörögve se berúgva nem érzed magad és könnyen kaphatsz alkohol és koffeinmérgezést is. Tavaly nyáron egy nap én is ittam csomó vodkát fantával meg energiaitalokkal, aztán fel se tűnt hogy szépen elfogyott 7 deci vodka mert közbe 4 energiaitalt is megittam, bár nekem nem lett semm bajom, egy kis másnaposságon kívül, de azért 1-2 energiaitalnál nem javaslok többet meginni se piával, se anélkül.
2015. jún. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!