Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A krusovice sörről mi a...

A krusovice sörről mi a véleménytetek?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem meg egy nagyáruházban majdnem 400 Ft-ért. Egy dobozzal vettem, azt is elsőnek. Utána a jól megszokott magyar márkájú kukoricadaramentes sörömet megittam. És a jól megszokottra csak annyit mondtam hogy na ez megéri 250-et, de a másik túlárazott. A cseh remeknek olyan íze volt a szájpadlásomon, mint egy alkoholmentesnek. Viszont mellette szóljon hogy a legurítva, keserű és mellékízmentes volt ami jó pont.

Ettől függetlenül 230 Ft-nál többért nem venném meg.



2015. okt. 4. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Erdekes, nekem túl édes. Bár én csatolva kóstoltam. Közepesen kis testű, tiszta, kellemes illatú, de ízében visszafogott sör.

Sok jobb és ár/értékben is jobb sört kóstoltam már.

2015. okt. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Faterom ivott olyat, neki a kedvence.

Én nem szeretem.

2015. okt. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Túl vannak ezek árazva, kint fele ennyibe se kerül.

Finom sör,de nem átlagon felüli.


Ha különlegeset akarsz igyál Fullerst, vagy Guinness-t.

2015. okt. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg, de a Guinness is egy olyan sör, ami szintén túlárazott és kategóriájában (száraz stout) sokkal jobbakat lehet találni, akár még a magyar kézművesek között is. Csak a neve nagy.


400ért a krusovice valóban túlárazott.

2015. okt. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!