Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ki milyen italt fog inni a...

Ki milyen italt fog inni a mai szilveszteri bulin?

Figyelt kérdés
Én egy üveg Törley extra dry-t és egy üveg Szicseki Birs pálinkát, fogok vinni a buliba :)

2015. dec. 31. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

éjféli koccintáshoz moet&chandon

a 'bulizáshoz" meg van pár üveg törley chardonnay brut és grey goose vodka

2015. dec. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne túlzásba vinnem, mert a gyógyszer felerősíti az alkohol hatását és így jóval könnyebben szétcsapom magam (főleg a felesek ártanak meg), de vettem egy üveg tokait meg pezsgőt viszek. Nyilván ezeken kívül iszok még bort (nem csak tokait :D ) és természetesen lesz egy két rövid is. Bár most lehet, hogy megállom és kibírom rövid miatt, hogy emlékezzek az estére. :D Sok lesz az ismerős, nem kéne leégetni magamat. :D 22/f Na eg lesz üdítő ha már érzem, hogy baj van. :D
2015. dec. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam lesz a buli szóval semmilyet. Max iszom egy-két pohár bort, nem izgatt már az lerészegedés.
2015. dec. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Törley Gála Sec /Száraz/ Pezsgőt, BB Doux /Édes/ Pezsgőt, valamint Pepsit :D
2015. dec. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Tokai bor az milyen?
2015. dec. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz buli.

De beverek egy üveg konyakot éjfélre.

2015. dec. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mivel dolgoztam éjfélkor így nem volt semmi, de itthon megvendégeltem magam két Staropramen Dark-al és két Soproni fekete Démonnal, egy hosszú film és némi ropogtatnivaló mellett pont tökéletes volt, aztán goyrs zuhany ás pihi. :)

Legalább olcsón megúsztam. :)

2016. jan. 1. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!