Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Kóstolt már itt valaki Champag...

Kóstolt már itt valaki Champagne-t?

Figyelt kérdés
Ha igen,akkor márkát is mondanátok hooz?

2016. jan. 3. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Például a Moet-et.
2016. jan. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kóstolásra szerinted a Moet-ből megéri a 0.2 Literes palackot megvenni kósoltásra?

Mert megnéztem az egyik webáruházban és a 0.2 literes kiszerelés 5350 Ft-ba kerül.

2016. jan. 3. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:
én champagnés jégkrémet nagyon jo volt-
2016. jan. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem semmiből nem éri meg kicsit venni, mert aránytalanul sokkal drágább. Ha attól félsz, hogy nem fog ízleni a Moet, akkor ne tedd. Egy 0.2-es 5500, egy 0.7-es meg 12000 kb.


A másik dolog, hogy aki ennyi pénzt hajlandó kiadni egy italért, annak már mindegy, hogy 5 vagy 12ezer.


A harmadik pedig, hogy ha nem vagy tapasztalt kóstoló, akkor ne ezzel kezd, mert nem fog annyival jobban ízleni, mint amennyivel többe kerül.


Szerintem ez a 12ezer körüli összeg az amit még egyébként érdemes kiadni pezsgőért. Nem véletlen a Moet az egyik legpopulárisabb pezsgő. Remek az ár érték aránya.

2016. jan. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi imádjuk a champagne-t.

Régen mindig gagyi pezsgőket vettünk szülinapra, szilveszterre (BB, Törley, stb.), de már néhány éve csak jó minőségűt veszünk.


Kedvenceink:

Billecart-Salmon Brut Réserve

Taittinger Brut Réserve

Veuve Cliquot Brut

Veuve Cliquot Rosé

Moët & Chandon Brut Imperial


Persze nem olcsók (amiket felsoroltam 12-15 ezer / üveg), de megéri ilyeneket venni különleges alkalmakra.


Kóstoltunk drágábbat is, pl. DP 2002 (70 ezer) - az is nagyon jó, de annyit nem ér.

2016. jan. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!