Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egyes emberek miért szeretik...

Egyes emberek miért szeretik a whiskey-t meg a pálinkát amikor ezeknek gyak semmi ízük nincs csak szaguk? Mi a jó ebben? Azt megértem ha valaki szereti a jó kis konyakos megyet de ezeknek NINCS íze. Csak a fejecském fáj tőlük -. -

Figyelt kérdés
2016. febr. 11. 00:32
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
jah, és fiú vagyok!
2016. febr. 11. 00:32
 2/38 anonim ***** válasza:
22%

Nem az ízük miatt szeretik.


Hanem a hatásuk miatt.


Az alkohol jó fájdalom csillapításra (mert elzsibbaszt)

Oldja a gátlásokat, és a feszültséget, azaz lenyugtat, és van akit felszabadít.

Nagyobb mennyiségben mérgezéses tünetek jelentkeznek.


(Most mé? Vannak akik meg arra gerjednek ha folytogatják, vagy összeverik őket)


Továbbá függővé tesz...

2016. febr. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 gnoomage ***** válasza:
60%
2. És de, rengetegen az ízük miatt szeretik, pl én is, sőt rengeteg haverom/ismerősöm...
2016. febr. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
6%

"konyakos meggy"



jah... igen



Az alkoholos termékek édesgetője, akár a diannás cukor..


Ezek a "rákapató" termékek pl a gyümölcsös sörök, ciderek is azok.


Aztán majd nem érted miért tör elő az érzés belőled egy idő után, hogy "innom kell valami ütőset"



Tanuld meg!


AZ ALKOHOL IS DROG, mint ahogy minden az ami függőséget okoz, és nem tápanyagforrás.

2016. febr. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

"Oldja a gátlásokat, és a feszültséget, azaz lenyugtat, és van akit felszabadít. "


Érdekes mégis az alkohol hatása alatt álló ember az egyik legveszélyesebb, ezért is a legveszélyesebb drogok egyike... persze nyilván kell ehhez egy bizonyos szintig berúgni, de akkor is. ez hogy lenyugtat... :D sokkal több örjöngő agresszív részeget láttam már az utcáinkon estefelé, mint nyugis békés részeget :D


de am akkor ha csak a hatása miatt isszák, akkor miért költenek méregdrága whiskey re? hisz tiszta szeszt lehet kapni fillérekért ^^

2016. febr. 11. 00:44
 6/38 A kérdező kommentje:
utolsó, a sört soha nem tudtam meginni, pedig próbáltam hogy menő legyek az iskolában. de nem ment soha :D A mai napig undorodom az ízétől és a szagától. a konyakos meggyben inkább a meggy a finom :P pl még a csokis mazsola is fincsi :)
2016. febr. 11. 00:46
 7/38 anonim ***** válasza:
29%

4 es.


Nem érted a reakciót..


Önmagában minden részeg békés, de mivel oldja a gátlásokat, így az örjöngő részeg maga a letisztult valódi énje az illetőnek, azaz a természetes gátlástalan reakciója a külvilág ingereire..


Vannak ilyenek igen, ahogy darabolós vagy sorozatgyilkosok is akiknek mégcsak inniuk se kell hozzá.

2016. febr. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

"Ahogy a pálinkának és a whiskeynek is, attól hogy a szüleid b*zit neveltek és te a meleghatás miatt nem érzed, ne a piákat szidd..."


hát képzeld nem érzem az ízüket. Lehet van valami nagyon halovány ízük, de az az brutálisan erős szesz szag el is veszi. amúgy miért lennék meleg? lefogadom hogy férfiasabb alkat vagyok mint te. megsúgom, sportoló vagyok ;)

2016. febr. 11. 00:47
 9/38 A kérdező kommentje:

"4 es.


Nem érted a reakciót..


Önmagában minden részeg békés, de mivel oldja a gátlásokat, így az örjöngő részeg maga a letisztult valódi énje az illetőnek, azaz a természetes gátlástalan reakciója a külvilág ingereire..


Vannak ilyenek igen, ahogy darabolós vagy sorozatgyilkosok is akiknek mégcsak inniuk se kell hozzá.

"


attól hogy van sorozat gyilkos aki nem iszik, még nem mentség arra hogy akkor rendben van az is hogy sok a részeg örjöngő ember. ezzel az erővel ha már van részeg örjöngő, miért nelegyen legális minden kemény drog? heh? hisz valaki már az alkoholtól is ilyen, akkor miért ne legyen legális a hernyó? nem?


am, sztem, sokkal több a részeg agresszív ember mint a darabolós gyilkos ;)

2016. febr. 11. 00:50
 10/38 gnoomage ***** válasza:
0%

lefogadom hogy férfiasabb alkat vagyok mint te. megsúgom, sportoló vagyok ;)


Vannak kigyúrt b*zik is ne feledd... Így nem túlzottan függ össze, ahogy nálam a szag se veszi el az ízt... bár van egy remek 21. századi technika, próbáltad már úgy inni, hogy nem szagolgatod 10 percig? *facepalm*


Már az én fejecském is fáj ettől(még ha szarkazmusból is írnitam, még így is bántja a nemi szervem ez a mondant...), lassan nekem is fel kell hörpintenem egy kupicát...


Amúgy pontosan hány évesen keménykedsz a nagy sportolói szaktudásoddal?

2016. febr. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!