Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Véleményeznétek nekem néhány...

Véleményeznétek nekem néhány italt?

Figyelt kérdés

-Skyy raspberry vodka

-Stolichnaya csokis-málna vodka

-Iganoff canabis vodka

-De Kuyper banán likőr

-Agawa de Bolivia Kokalevél likőr


2016. márc. 21. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Te nem vagy kis pályás kokalevél likőr meg cannabis vodka, ejnye. Szerintem ezeket a piákat még az oldalt látogató legtapasztaltabb töményesek sem kostólták.
2016. márc. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még egyiket sem ittam , meg az ilyen keverék izéktől kivagyok , ezek inkább női piák nem ?
2016. márc. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Phoney ***** válasza:
Hát, a többésgük kimondottan „kispályás” ital. Ízesíett vodkákat (ez esetben: minőségi ízesített finomszeszt) nem éppen ínyencek isznak, a cannabis vodkák eleve parasztvakításnak vannak, a DeKuyper középkategóriás koktéllikőröket gyárt, a kokalikőrt pedig alapesetben szintén besorolnám parasztvakjásnak, de elképzhelhető, hogy finom. (Bocsánat, hogy a felsorolt italokból egyiket sem kóstoltam, de úgy látom, mások sem.)
2016. ápr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!