Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Valóban jó söröket kapni a...

Valóban jó söröket kapni a szlovák tescokban?

Figyelt kérdés

Valaki tapasztalat ezzel kapcsolatban?

Milyen jó szlovák,cseh söröket kapni ilyen bevásárló központokban?

Olvasom a honlapjukat és ott látom ami itthon 5%-os zlaty bazant 230-250 ft ott 140 és 220 ft között mozog euroban és 10 meg 12%-os például.



2016. ápr. 10. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
a %-kal vigyázni kell, mert van egy másfajta mértékegység is, ahol a szokásos 5%, az 10-12 fok, ha jól tudom.
2016. ápr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy van választék, de az alulértékelt forint miatt már nem annyira olcsó, mint a régi szép időkben. Viszont esélyesebb, hogy ott valódi cseh sört kapsz a Bőcsön vagy Sopronban vagy Kőbányán főzött csehnek látszó sörnél.
2016. ápr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen Zlaty olcsóbb ott valamivel, mivel ugye szlovák sör, de nem 10-12%-os. A 10 illetve 12 ° a Zlatykon ha jól tudom a Balling fok, az a sör testességét méri. Én 3 éve ősszel voltam kint, és az alap zöld dobodos Zlaty alkoholtartalma akkor 4.3% az erősebb arany dobozosé pedig 5% volt. Szerintem sokat nem változott azóta.
2016. ápr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
26%
Nem! Gagyibb mint itt!!! Komolyan mondom egy két kivételével mind s*ár!
2016. ápr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!