Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ajándékba kaptam cégnél. Nem...

19 Albatrosz kérdése:

Ajándékba kaptam cégnél. Nem iszom alkoholt és nem látom értelmét tárolni sem. El lehet adni az interneten? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ha interneten meghirdetem eladásra, akkor minden büntetés nélkül tovább adhatom, árusíthatom eladásra? Zárjeggyel ellátott, bontatlan állapotban van.
2016. ápr. 11. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Mi?
2016. ápr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
"Ajándékba kaptam cégnél. .........." Te ott a cégnél dolgozol? Becsüld nagyon meg magad mert ilyen megfogalmazással (értelem teljes hiánya!) sehova sem vesznek fel!!!!!
2016. ápr. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Phoney ***** válasza:
100%
Nem tudjuk mit, de a bontatlan kereskedelmi palackozást nyugodtan meghirdetheted, eladhatod, legalábbis ha – feltétlezem – egy üvegről van szó, akkor mindenképpen.
2016. ápr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló...köszönöm a hasznos választ...ment a pacsi :)
2016. ápr. 13. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!