Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az alkoholizmus ha azért...

Az alkoholizmus ha azért vettem felest a boltból hogy nyugodt legyek?

Figyelt kérdés
Nem iszok sűrűn, és mindig olyan mértékkel hogy ne banjam meg. Szoval az enyhén spicces állapot. Egyedül ritkán iszok. De már Rájöttem h a kevés is nyugtat ezért megittam eggyel hogy ne sokaljak be a hiszteriatol.
2016. ápr. 27. 19:29
1 2
 1/16 anonim válasza:
46%
Addig nem alkoholizmus, amíg nem minden nap rúgsz be, vagy esetleg a munkahelyedre is úgy mész be. De ez még szerintem nem alkoholizmus, de attól még nem kell minden bánatodat alkoholba fojtani.
2016. ápr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez még nem az, amíg nem csinálsz rendszert belőle.

Igyál inkább gyógynövényes nyugtató teát.

2016. ápr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
A feszültséget nem alkohollal kell oldani, hanem mindenki le van ...rva.
2016. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Mindenesetre jó úton haladsz az alkoholizmus felé.

Sürgősen keress más stresszoldót!!!

2016. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha most fordult elő először akkor nem. Ha ez rendszeres, az már azért elgondolkodtató.
2016. ápr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 gömbicica ***** válasza:
0%

ha rendszeressé válik akkor már alkoholizmus.

még akkor is, ha napi egy feles.

-ráadásul feles. ááááááá. abból is ugye a legxarabb a kisüveges :( :( -

helyedben gyorsan abbahagynám.

enyhén spicces állapotot pedig egy feles nem okoz.

alkalomszerüen ha névnap, szülinap pl. van, akkor egy pohárka jagertől vagy unicomtól sose voltam spicces.


a ritka ivókból lesznek majd a stabil alkeszek. mert csak egy feles!!! jah! aztán a második......

-nem folytatom :( volt, van a családomban olyan, aki már jókora hasat volt képes növeszteni, és a mája alsó hangon is kissé elbaxódott már!!! ma már behuzták a féket, de a baj már megvan!!! ne várd meg mig igy jársz egyáltalán milyen idős vagy? -


hisztériázni meg általában a nők szoktak. Ők cseszik fel az agyadat?


ésszel rendezd el a dolgaidat, ne szesszel. ez olaj a tüzre! még rosszqabb lesz a helyzet :( :(

2016. ápr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Phoney ***** válasza:
100%

Nem... az alkohol a nem alkoholistát is meg tudja nyugtatni, ugyanis egy idegnyugtató szer.


Az alkoholizmus kényszeres alkoholfogyasztást jelent. Ha nem azért van rá szükséged, mert neked eleve alkohol kell a nyugalomhoz, és nem szoktál mondjuk heti 2-3 alkalomnál többször alkoholt fogyasztani, akkor ez még nem utal alkoholizmsura. De jól mondják a többiek, ne támaszkodj rá, ha lehet, mert alattomos jószág.

2016. ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Ez az legelső fázis, amikor azért iszol, hogy lenyugodj. A következő, amibe remélem, hogy nm fogsz átlépni, az hogy már csak akkor tudsz igazán nyugodt lenni, ha iszol egy kicsit (ez lehet nagyon kis mennyiség is).
2016. ápr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Egy-két lámpalázas vizsga előtt én is ledobtam egy felest. Mindig segített. Csak inkább tequilát, annak nincs erős szaga, nem érzik meg.

Nem lettem alkoholista. Nem kívánom az alkoholt. Sokat tanulta a borról és kultúráltan tudok viselkedni ittasan is.


Az ellenben jó tanács, hogy nyugodtságot máshogy is el lehet érni. Vannak erre légző gyakorlatok, gyógynövények, meditáció, torna, harcművészet, önismereti eszközök.


Az alkohol nyugtató, bátorító hatása átmeneti. Vannak veszélyei, de nem a sátán. Nekem fel évente egyszer nagy segítség volt.

2016. ápr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát nekem ugy volt h a suliba jol felbosszantottak és vettem a boltból. Hot ideg voltam ha nem iszom meg később is az lettem volna nem találtam jobb megoldást ha otthon is idegeskedtem volna a holnapi tz re nem tudtam volna készülni és holnap dol el h megbukok e.
2016. ápr. 27. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!