Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha lejárt a sör szavatossága,...

Ha lejárt a sör szavatossága, és ha megiszom lesz tőle bármi bajom is?

Figyelt kérdés
Lent nálunk a kisboltba lehet kapni Zámolyi nevü házi sört 4. én járt le a szavatossága és nem merem meginni.

2016. máj. 8. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha az íze jó, idd meg bátran! Egészségedre!
2016. máj. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ittam már 1 hónapja lejárt sört és még itt vagyok.
2016. máj. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem vagy valami tápos fazon akkor nem lesz tőle bajod. Normális esetben az ember azért a szagon és az ízen megérzi hogy jó vagy nem. Alkoholban pedig a baktériumok se nagyon szaporodnak el, tehát nem kell ennyire finnyásnak lenned. Ha savanyúnak érzed akkor kidobod, ha nem akkor megiszod. Hidd el, több baja van az olyan sörnek ami friss, viszont felbontva állt fél napot.
2016. máj. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

4 nap az még semmi.

Nem hónapok teltek el a lejárattól.

Semmi bajod nem lesz tőle.

2016. máj. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van 8-10 liter, akkor talán lesz tőle bajod, főleg, ha páleszal gyorsítod:))
2016. máj. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Wenda_96 válasza:
Ha nem zavaros, akkor nyugodtan idd meg.
2016. máj. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Micsoda?! Sör?! Lejárt?!


Ilyen szópárosítás nem létezik...

Azt úgy mondják hogy megittam

2016. máj. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Létezik lejárt sör és nagyon rossz íze van.
2016. máj. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
de basszus...milyen ember az aki hagyja hogy lejárjon? ne mondjatok ilyeneket mert csalódok az emberiségben...
2016. máj. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#11 veled sosem fordult elő? Soha nem felejtettél el valamit? Nem vettél még olyan élelmiszert, ami megromlott volna, mielőtt elfogyott volna? Még álmából,krumpliból sem kellett kivágni a hibás részt?

Egy bolt mellettük árul olyan sört, ami hamar lejár, egy héten belüli lejárós 50%, 2 napon belül 66%, aznap lejárós 75% kedvezménnyel. Némelyik tényleg romlott, de azt kiöntöm. A többi jó. Nem friss sör, de fogyasztható. Ilyennel sem találkoztál? Minden nap van időd boltba menni?

2016. máj. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!