Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen bort vegyek szerintetek...

Milyen bort vegyek szerintetek ajándékba?

Figyelt kérdés
Témavezetőmnek szeretnék venni ajándékba (aki fiatal férfi), mert annyira nem ismerem jól, de a bor az olyan univerzális ajándék. Viszont nem értek hozzá egyáltalán, h melyik a jó fajta, melyik nem. Vki ötlet?
2016. máj. 29. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Inkább vegyél töményet, kevésbé lehet mellényúlni
2016. máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség,a töménnyel is ugyanúgy mellé lehet nyúlni. Sőt, talán még jobban is.


Borban kevés embernek van olyan kifinomult ízlése, hogy problémázzon egy jobb kategóriás száraz vörösnél - egy bizonyos ár felett az emberek 90%-a teljesen rendben lesz vele.


Ellenben töménynél... honnan tudod,hogy melyiket szereti? Én személy szerint a vodkát, rumot és a whisky-t szeretem, a pálinkáktól, gyomorkeserűktől, abszintoktól a világból kifutok. Sokkal nehezebb eltalálni szerintem.

2016. máj. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A bort tuti szereti, mert láttam már borfesztiválon részt venni, a tömény szerintem is megosztóbb, nem sokan szeretik
2016. máj. 29. 20:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit szánsz rá?


Mondjuk egy St. Andrea, Dúzsi, Bock, Gere vagy Malatinszky vörössel nehéz mellényúlni, még ha véletlenszerűen is böksz rá valamelyikre.

2016. máj. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, melyik jó, menj el egy szakboltba (Bortársaság pl.), és ott válassz. Rossz borokat nem tartanak, és segítenek is választani.
2016. máj. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mojjo ***** válasza:
Az ötössel értek egyet. Bár, ha mondasz egy árkategóriát, könnyebben tudunk mi is segíteni.
2016. máj. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!