Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van értelme lakodalomba még...

Van értelme lakodalomba még Becherovkát is venni?

Figyelt kérdés

Unicumból 2 féle, Jagerből 1, valamint Hubertusból is 1 féle lesz, valamint van még házi pálinka. Arra lennék kíváncsi, hogy van e értelme még tovább bontani és Becherovkát is venni még, vagy elég lesz annyi választék amit az elején felsoroltam?

300-an leszünk és kiszámították nekünk az italokat, de csak úgy bontották le, hogy rövid, sör...stb.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. jún. 3. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!:)

Elég sokan lesztek, gondolom lesznek nők is. Valami nőies krémlikőrt raknék inkább a repertoárba, és nem Becherovkát. És akkor a nőkre és a férfiakra is gondoltatok:) És sztem ennyi rövid bőven elég lesz.

2016. jún. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

bocsi, nem írtam végig. természetesen lesz 3 féle krémlikőr is, meg bor, illetve persze üdítők.

csak megláttam egyik nap és elgondolkodtam, hogy van-e még értelme annak is :)

köszönöm a válaszod!

2016. jún. 3. 12:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire sokan lesztek, akkor mehet nyugodtan. Amúgy is kicsit más ízvilágú mint a többi.
2016. jún. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet értelme, én pl. az Unicumot, jägert, krémlikőrt tuti nem innám meg, a Becherovkát viszont szeretem (igaz, a házipáleszt is, ha jó). A Hubertus nem tudom, milyen. Ha nem nagy macera s költség, miért ne legyen nagy változatosság?

Nem minden nő issza meg a likőröket sem. Persze ez már csak ilyen, az ízlések nagyon különbözőek...

Azért Becherovka nélkül is lesz változatosság, én nem panaszkodnék vendégként, amennyiben lenne iható ásványvíz, az alap.

2016. jún. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább whiskyt, vodkát meg Bacardit vennék a pálinka mellé. A gyógynövényes likőrökből bőven elég az Unicum és a Jager is. A Hubit én nem tartom jónak.
2016. jún. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!