Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lehet kapni rum kólát Magyaror...

Lehet kapni rum kólát Magyarországon? (dobozosat)

Figyelt kérdés

Bacardi

[link]

Captain Morgan

[link]



2016. júl. 22. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bacardi cola olyan 3 éve még volt a sparba, így is nézett ki a doboza mint a képen láthatónak, de nem 330ml volt és 10%-os, hanem 250ml és 7%-os, ráadásul 550Ft-ért, de ahogy a fütyülős bodzás limonádé, meg a Hell vodka, Hell whisky úgy ez is eltűnt a süllyesztőbe. Azóta nem láttam sehol.
2016. júl. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én Németországban ittam ilyet, ott még ma is lehet kapni.
2016. júl. 22. 22:30
 3/4 anonim ***** válasza:

ha jól emlékszem jack daniels kólát vettünk egyszer egy balatoni kisboltban.ilyen 0,33-as kiszerelésben lehetett kapni.

mondjuk én majdnem hánytam tőle instant,de csak azért mert nem bírom a whiskeyt :D

2016. júl. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, van olyan is, az se rossz. Ilyenekből minden német benzinkúton lehet kapni.
2016. júl. 24. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!