Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan lehet házilag sört...

Hogyan lehet házilag sört késziteni? És hol tudom beszerezni hozzá az alapanyagokat?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 12:01
 1/2 BeerHunter ***** válasza:

[link]

Így. És fasza is, én is tolom.

2010. ápr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én eszerint készítem:

[link]

Érdemesebb a megadottnál több árpát és komlót rakni bele, nekem így teljesen üdítősre sikeredett. Kb. 5 púpozott evőkanálnyi kellhet bele, múltkor hetet raktam bele (hármat kifőztem az árpával együtt, négyet pedig vízzel felengedtem, megmikróztam, állni hagytam, leszűrtem, beletöltöttem), és úgy túl komlós lett. Malátából még nem tudom, mennyit kell belerakni, de saccra kb. kétszer annyi sem árthat neki.

Mindenképpen fajélesztőt használj!

Nemsokára megjelenik erről egy cikkem erről a folyekonykenyer.blog.hu -n, ott majd részletezek mindent

2010. ápr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!