Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek korai 17 évesen...

Szerintetek korai 17 évesen bulikba járni szűk baráti körrel?

Figyelt kérdés

Fiam 17 éves,és szokott járni barátokkal sörözni,borozni.

Szerintetek korai?



2016. aug. 15. 23:18
 1/8 anonim válasza:
91%
Szerintem annyira nem. Ha már 17 akkor csak egy év és felnőtt "jogilag". Szóval ha el is tiltadán akkor is csak rád haragudna és egy év múlva magától is elmehet.
2016. aug. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem, ha kulturaltan, normalis korulmenyek kozott teszi. 15 evesen meg eleg gaz lenne, de a 17 ev mar majdnem felnott. Ha mas nem, max 1 ev mulva ugyis csinalna. Inkabb orulj, hogy a barataival teszi es nem discoba jar vadidegen emberek szazai koze.
2016. aug. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Szia, én a 90-es években voltam 13 éves, és akkor kezdtem lány létemre lejárni bulizni. A szüleim nagyon nehezményezték, de lázadó voltam, mentem és nem bántam meg, nem siklott félre az életem, pedig voltam jó pár kőkemény buliban is. Sokat láttam, tapasztaltam, mégis ma már 3 gyerekes diplomás családanya vagyok :) szóval nem lehet ítélkezni, lehet, hogy aki 18 évesen megy el először, utána 10 évig drogos lesz. Ez a családtól és a gyerek egyéniségétől függ. Aki kellő iránymutatást kapott és menni akar, el kell engedni.
2016. aug. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
egyáltalán nem korai :)
2016. aug. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Egyáltalán nem.
2016. aug. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem.
2016. szept. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem
2016. szept. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

mi annak idején 14 éves korunktól kezdve jártunk iszogatni-bulizgatni

néha nagyon berúgtunk, néha csak kicsit

ehhez képest most mérnökként dolgozok egy tervező irodánál

a fiatalságnak része a bulizás, tiltással nem lehet elérni változást

2016. szept. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!