Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az alábbiak közül melyik pia...

Az alábbiak közül melyik pia a legjobb?

Figyelt kérdés

Figyelembe véve az árat, ízt, mennyire hatásos, mennyire rossz másnap

1.Vodka+bármilyen üdítő

2.Rose fröccs

3.Vbk

4.Jäger-kóla


Értelmes válaszokat előre is köszönöm :)


2016. aug. 23. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Jager kóla drága és szar. Jagert magába szeretem, de amúgy hamar felkavarja a gyomrot és másnapos is leszek tőle elég rendesen. VBK meg rozé fröccs nyilván olcsók, de bortól szintén elég másnapos vagyok, főleg a fejem fáj. Persze jó bortól nem, de azt meg kár elb_szni kólával meg vízzel. Én ezek közül vodka+üdítőre szavaznék. Vodka azért a legolcsóbb tömény úgy általánosságban, és íztelnen, színtelen, szagtalan, jól keverhető és a legkevésbé okoz másnapot.
2016. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Vodka + bármilyen üdítő. Hát, ez szerintem eléggé hatásos, mert itatja magát, gyorsan kidőlsz tőle. A vodkának - ha jó minőségű - szinte semmi íze nincs. A neve is ezt jelenti: vizecske, vagyis ízetlen. A másnap attól függ, mennyit nyakaltál.


2. Rosé fröccs. Nagyon kellemes ital lehet, nekem a felsoroltak közül ez jön be a legjobban, de alattomos is. Gere Attila mondta nekem, hogy kelleme népszokás a villányi meg a többi szőlőhegyen, hogy igyekeznek piacra dobni a friss rosét, ezért lefojtják sok kénnel a forrást, hogy "csillogjon a bor, mint a Salamon töke". Szó szerint így mondta. Nekem 2-3 deci Kiss Gábor rosétól már olyan macskajajom van, mint semmi mástól. Egy ideje inkább már csak fehérborral fröccsözöm. Persze lehetnek jó rosék is, kevésbé kénesek. Bodri vagy Dúzsi - ezek szekszárdiak nekem jól bejöttek eddig. Taschner is jó szokott lenni.


3. Vbk - ez az, amit meg nem innék. Ha vörösbort iszol, akkor igyál jót, és ne b..szd el kólával. Egy jó vörösbortól nem leszel másnapos, de egy jó vörösbort nem is keverne össze senki kólával. Azt, amit összekevernek, abban meg, ki tudja milyen lőre van? Nálam ez az utolsó a listán. Inkább innék csapvizet egy buliban, mint ezt a förtelmet.


4. Jager-kóla: hát a Jagert sem kéne elcseszni kólával szerintem. Finom likőr az magában is, minek hígítani? Ha sokat iszol, akkor másnapos leszel persze ettől is.

2016. aug. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
A többi csak ezek után: [link]
2016. aug. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a vodkát választanám. tisztán vagy vodka-narancs formátumban. Nő létemre elég jól bírom a piát, 1 üvegtől semmi bajom. És sosem vagyok másnapos :)
2016. aug. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Rozé fröcs vagy ha bírod vodka valamivel!

VBK kb. 17évesen ittam utoljára, azóta se tettem és enm is tennék ilyet többet soha!

Jégert kár kavarni!

2016. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Máskor iszom őket. Vodka-üdítő ha bulizni akarok, rozéfröccs ha beszélgetni, VBK ha a Sátán üldöz (se) Jager-kólához nem tudok hozzászólni, soha nem hallottam még róla. A társaságomban jagert töményen iszunk.
2016. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!