Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egy ilyen berúgás mennyire...

Egy ilyen berúgás mennyire vágott tropára?

Figyelt kérdés

Ugy ittam, hogy délután 3 után már nem ittam és ettem szó szerint semmit se, csak este 8-9 körül megittam 2-2,5 dl pálinkát. Nem kísértem akkor sem semmivel, egy falatot sem ettem. Másnap reggel teljesen kiesett az este utolsó része, a hazajutás és lefekvés.

Ha az elkövetkezendő napokban megint rendesen eszem és iszom (sok folyadék, semmi alkohol, vitaminok, zöldségek, gyümölcsök, szénhidrátok, zsírok, gabonák, magvak, húsok, stb..) akkor a testem "helyreáll", azaz nem marad nyoma a 'nagy pusztitásnak' ?


köszi!



2016. okt. 3. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Te miről beszélsz mégis?

Milyen pusztítás?

2016. okt. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Ez kb semmi.
2016. okt. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
2-2.5 deci pálinka nem sok. Mondjuk full éhgyomorra folyadék nélkül odaverhet, de akkor sem okoz olyan hű de nagy pusztításokat a szervezetben. Akkor lenne probléma ha ezt mondjuk heti rendszerességgel eltolnád. Azért legközelebb ha pálinkázol egyél előtte rendesen, meg igyál vizet is.
2016. okt. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Phoney ***** válasza:
100%
Egyetlen berúgás kb. csak akkor okozhat maradandó kárt, ha belehalsz...
2016. okt. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!