Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit igyak, hogy ne rúgjak be...

Mit igyak, hogy ne rúgjak be annyira?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor tartunk egy bulit ahol mindenki fog inni ,és ők már ittak ezelőtt is ,de.visoznt nekem ez lesz az első..és nem tudom mit igyak mit ne igyak ,be akarok rúgni de csak egy nagyon picit ,de.viszont nem akarok hányni majd. Eddig életemben csak egy pici korty pálinkát ittam és egy korty sört (nem egyszerre) és fogalmam sincs mit csináljak.

2016. dec. 8. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Igazából a mérték a legfontosabb! Keveset akármiből ihatsz. Sörtől pl nem lesz bajod, vodkanarancs(kevés vodkával) is mehet. Ja és ne keverd a piákat!

És azt se felejtsd el, hogy nem attól vagy menő ha iszol:) én nem szeretek semmilyen alkoholt, nem is ittam/iszom soha.:)

18/L

2016. dec. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

szerintem ivas elott mindenkeppen egyel rendesen, nem kell tul sokat, de azert annyit, amennyit maskor is szoktal vigyel be aznap is. a buliban is legyen valami ragcsalni valo, szendvicsek vagy pogacsa, chips, valami. legyen asvanyviz is, minden alkoholos ital utan egy pohar vizet / uditot igyal meg, ill tenyleg ne keverd a piakat lehetoleg!

azt javaslom neked, hogy igyal pl boros kolat (1- 2 ujjnyi bor, tobbi kola) vagy vodkanarancsot ( ne tul eroset), de vagy vagy valassz , ne mind a ket fajtat! a pezsgovel nagyon vigyazz,mert az vag fejbe a leggyorsabban , ill csunyan hanyat is :D

2016. dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

A 2. válaszoló módszere (sajnos) nagyon jól működik. Egyszer kipróbáltam haverommal,hogy felesezni fogunk egész este,de minden feles után megiszunk 2-3 dl. vizet. Valami 6 feles + víz után jóformán józanul mentünk haza. :( Nem gazdaságos!

Ha hányni nem akarsz akkor kerüld a pezsgőt (nagy mennyiségben),a pálinkát meg a szar bort. Meg bármit ami savas. Ilyenkor mindig van ilyen kényszerű igyunk egyszerre húzóra dolog. Kamuzz ,hogy fáj a fejed,torkod,stb. úgyhogy most nem,iszol majd a saját tempódba,kapják be. Mert amúgy ez a kényszerű ivászat a legjobb hánytató. És univerzális igazság, ne keverd nagyon a piákat.

2016. dec. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vizet
2016. dec. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Gyerekpezsgő
2016. dec. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak egy tuti megoldás van: kísérletezz! :-) Még van három heted.
2016. dec. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!