Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit igyak szilveszterkor?...

Mit igyak szilveszterkor? Lehet, hogy vesekövem van!?

Figyelt kérdés
Mit igyak, hogy ne legyen bajom? Egyik kórházbab vesekövet diagnoztizáltak másik kórházba nyoma sincs kőnek, de néha fáj! Mit igyak? Ti mit innátok? Nem akarok sokat inni csak mégis valamit...

2016. dec. 29. 09:37
 1/7 Jorck ***** válasza:

Akkor érdemes sok retket enni (ilyenkor télen a fekete retek a jobb), mert a retekben lévő anyagok lassan oldják a vesekövet.

Hogy mit iszol nem sokat számít, de a SÖR a legjobb választás mert az is akadályozza a vesekő kialakulását.

2016. dec. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sör a nyerő! Mikor vesekövem volt, orvos is ajánlotta. Meleg fürdő, közben (is) hideg sör. Ki is jött.
2016. dec. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 nemcso ***** válasza:
Sör a "népi gyógymód" :)
2016. dec. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg is vettem! Köszi!
2016. dec. 29. 13:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Sőr, ananászlé, fekete retek.

Nekem ezek váltak be.

2016. dec. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hol fáj amikor még nem jön ki?
2016. dec. 29. 14:14
 7/7 anonim válasza:

Hátad vesetájékon, az oldalad, de a has, combok irányában is kiterjedhet a fájdalom. Tompától egészen az elviselhetetlen görcsös fájdalomig, utóbbi esetben előfordulhat hányinger, hányás is. Ha begörcsölsz, akkor irány a sürgősségi, ott kivizsgálnak, megmondják, hogy kő miatt van-e a rosszullét és kapsz fájdalomcsillapítót, valamint felküldenek az osztályra további kezelés végett.

Saját tapasztalataim írtam le, jobbulást és tényleg igyál sok sört, teát, amik kihajtják belőled. Ha kicsi még a kő, van esélyed rá, hogy kijön magától és nem lesz szükség zúzásra vagy műtétre.

2017. jan. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!