Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egy ember egy Krúdy fröccstől...

Egy ember egy Krúdy fröccstől be tud rúgni?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 13. 14:06
 1/8 Mojjo ***** válasza:
65%
Nyílván nem, ha csak nem 7 éves...
2017. ápr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
9 dl bortól? Igen, határozottan.
2017. ápr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mojjo ***** válasza:
100%
@2: hmm, pont fordítva emléleztem rá, 9dl szóda, 1dl borként. De ezt jól összekevertem, sorry. Mondjuk soha életemben nem láttam/hallottam még senkit Krúdy fröccsöt kérni.
2017. ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 3-as, az a sóher fröccs. :) Az csak arra jó, hogy a bor megízesíccse a szódát. A Krúdy fröccsnél viszont az 1 dl szóda "megnevetteti a bort".

Amúgy a kérdésre visszatérve; 1 üveg bor ált. 7 dl. A Krúdy fröccshöz pedig 9 dl bor kell.

Ha a tisztelt kérdező meg bír inni egy üveg bort berúgás nélkül, akkor bátran merem ajánlani a Krúdy fröccsöt neki.

2017. ápr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

# 4


Egy üveg bor általában 7,5 deci...

2017. ápr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kiröhög a pultos, ha ilyet kérsz. Ez csak a netes infografikák érdekessége, nem olyasmi, amit valaki valaha ki is kérne.
2017. ápr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 6

Az lehet.De nem muszáj kocsmában fogyasztani.

Csináltam magamnak már lámpás fröccsöt is...

2017. ápr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyári italnak jó picit feldobja a bort, csak az a baj vele hogy nagyon felmelegszik mire az ember a végére ér. (már ha normális tempóban issza) Sokkal jobb 0,3-0,5 méretben keverni gyakrabban frisset, és bortól függően keverni vízzel ahogy megkívánja.. Ha valaki nem szokott hozzá persze hogy be lehet rúgni tőle, de ha előtte jól bekajálsz valami zsíros kajából sokkal jobban bírod az alkoholt..
2017. ápr. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!