Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan lehetek még ma is...

Hogyan lehetek még ma is "másnapos"?

Figyelt kérdés
Szilveszter óta nem ittam. Pénteken nagyon berúgtam még hánytam is. De miért vagyok még mindig beteg?

2017. máj. 15. 06:01
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Az tudja csak igazán,hogy az alkohol mennyire "nem normális" dolog aki ritkán iszik és még berúgnia is sikerül.

Én ugyanígy szoktam járni,ritkán iszom, berúgni még ritkábban...de másnap szabályosan küzd a testem az életben maradásért, komolyan azt érzem,hogy megmérgeztem magam, még ha hülyén is hangzik.

Az sem mindegy mit iszol, én egy jagermaisteres este után azt hittem másnap a kórházban kötök ki pedig nem ittam le magam a sárga földig...

Mire azt érzem újra a normális vagyok eltelik 2-3 nap.

2017. máj. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem is értem hogy lehet minden nap inni. Még a minden hétvége is sok nem hogy minden nap. Egyébként sört ittam meg hubertust meg Yagert
2017. máj. 15. 10:13
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

#1 alkohol mérgezésnek hívják, bele is lehet halni, a máj küzd a detoxikalassal, ha nem megy akkor mesterségesen kell mindent megtenni.


Aki hozzászokik, annak könyebb, csakúgy mint a cigi, egy nap 1 doboz piros Marlborotol egy nem dohányzó szethanyna a budit, aki hozzászokott annak kettő se sok.


Csodálatos az emberi test alkalmazkodó képessége, egyéni hülyeség ha valaki erre "használja"

2017. máj. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyilván hozzá lehet szokni, éppen erről beszélek, akinek ez már rutin már nagyon észre sem veszi,hogy mit tesz a testével.


Nagyon kedves vagy,hogy próbálsz kioktatni de pontosan tudom mi az alkohol mérgezés.

Én nem erről beszéltem.

2017. máj. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valójában már a részegség is "alkoholmérgezés".

Van akit jobban megvisel,más pedig gyorsan túl van rajta.

Előfordult,hogy megittam 6 deci töményet.Olyan is,hogy fél litert alig fél óra alatt.És nem voltam másnapos.Viszont,ha valakinek nem nagyon kell tartania a másnaposságtól,akkor könnyeben nyúl az italhoz.Nagyobb eséllyel lesz alkoholista.Mert az alkoholmámor az jó érzés.

2017. máj. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a Jager meg a Hubertus azok pont olyan piák amitől én is annyira másnapos vagyok amennyire csak lehet. Mind a 2 édes és ha kicsit többet iszol émelyít és nagyon felkavarja a gyomrot. Emellé még ott a sör ami a szénsav miatt felküldi gyorsan az agyba a töményet. Ezeknek a kombinácijától elég gyakori a hányás meg a durva másnap. Lehet ha valami tisztább piát iszol, mondjuk vodkát vagy whiskyt akkor nem lettél volna ennyire rosszul.
2017. máj. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ, hogy tud bontania máj, pl mennyi enzim van, bizonyos vitamin hiányoktól is lehet, hogy néha jobban másnapos Vagy máskor meg nem. Sok tényezős. Ez alapban emberi rasszoktól is függ, egy néger, arab nem tudja úgy bontani.
2017. máj. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!