Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha holnap, egy félig teli...

Ha holnap, egy félig teli narancsleves üveget teletöltök vodkával, azt még szerdán meg lehet inni?

Figyelt kérdés
2 napos osztálykirándulásra megyünk és a tanárok nyilván nem szeretnének alkoholt látni így gondoltuk így csempésszük be a szobába a vodkanarancsot, csak kérdéses, hogy még ugyanolyan jó lesz-e.

2017. máj. 22. 22:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

nem

vizesüvegben vodka már nem divat?

2017. máj. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%

"Ha holnap, egy félig teli narancsleves üveget teletöltök vodkával, azt még szerdán meg lehet inni?"


Nem, ki kell önteni a wc-be.

2017. máj. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Rostossal ne keverd be hűtés nélkül hamar romlik és az íze is szr melegen. Szénsavas löttyel szerintem nem lesz baja.

De valóban egyszerűbb vizespalackba önteni.

2017. máj. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
#3: fel uveg vodkaval megromlik? Azt' hogyan is csinalja? 20%-os alkoholtartalom felett semmifele bakterium vagy gombafaj nem birja ki, megis mitol romolna meg?
2017. máj. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
ha olyan a tanárotok hogy nem veszi igénybe a kipufogótokat akkor ott simán be lehet csempészni
2017. máj. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
10%
Mind utáljátok az ofőt?
2017. máj. 23. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Ez azért elég szörnyű hogy kis gyerekek ilyenekkel trükköznek.
2017. máj. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nagyon megforrósodna ennyi idő alatt ebben az időben. Ha van hűtő akkor jó , de szerintem nem sokan szeretnek forró leveket inni tehát ha nincs hűtő akkor én hagynám. Ha ennyire beakartok piálni akkor vigyétek el a vodkát vizes üvegbe és ott vegyetek a boltba valami hideg lét.


U.I. én sem értem hogy ez miért számít akkora menőségnek de ha nekik ez jó. Az én osztályomnak is voltak hasonló húzásai, visszanézve elég gáz volt de akkor menőnek fogtuk fel.

2017. máj. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Jó lesz az még.Az alkoholtól tovább eláll.Volt,hogy egy hét után ittam meg a már előre elkészített vodkanarancsot.Persze már nem volt olyan jó,de még fogyasztható maradt.Mondjuk én nem nagyon szoktam lehűteni.Így ha te finnyásabb vagy és csak hidegen iszod,akkor lehet,hogy neked már nem felel meg.
2017. máj. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már nem aktuális, de nem lenne jobb egy üres narancsleves dobozban vinni vodkát? Nem kell tele tölteni, és akkor nem gyanús, hogy már ki van bontva. Szerintem ez egy fokkal jobb taktika.
2017. máj. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!