Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen borból legjobb a VBK?...

Milyen borból legjobb a VBK? És Pepsi vagy Cola?

Figyelt kérdés

2017. máj. 25. 12:20
 1/9 Mojjo ***** válasza:
100%
Őszintén szólva VBK-nak mindegy. De ha már, akkor valamilyen portugieser-t mondanék. Esetleg kékfrankost. Mindenképpen tanninokban szegényebb vöröset.
2017. máj. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lassmich Ruhe ***** válasza:
100%
A VBK igazából csak úgy jó, ha kifelejtik belőle a K-t, de ha már mindenképpen kell bele, akkor már úgyis mindegy, csak ne valami csinált, tablettás vackot használjatok.
2017. máj. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

„De botrány, hogy nem tér ki a btk. arra, hogy emberiség elleni bűntett a vbk...”

(Belga: Boros)

2017. máj. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Valami trágya bort vegyél ami magába ihatatlan, ugyanis a jó bort kár kólával elrontani. Kólából meg én Pepsivel szoktam inni, mert nekem az jobban bejön, de ha te a Cocát jobban szereted mint a Pepsit, akkor valószínű neked az jönne be jobban, szóval azzal a kólával igyad amit magában is jobban szeretsz.
2017. máj. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
la fiesta, dankó, bátory :dd
2017. máj. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Mindenképpen 1998-as Chateu Montpelliert javaslok egy kis hugymeleg Pesi Light-tal.
2017. máj. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Édes borból a finom, azon kívül tök mind1. Inkább olcsó bor és drága kóla, mert úgyis a kóla ízét érzed. Hogy pepsi vagy coca az tök mind1, de az ilyen freeway, tesco gazdaságos, s-budgeteket érdemes kerülni, mert magukban is ihatatlanok...


(és amúgy a maci fröccs finomabb... vagy vodka-bodzás fanta, nyami)

2017. máj. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 nem, baromira mindegy hogy 4%-os cukortartalmú édes vöröset keversz be 11,5%-os cukortartalmú kólával, vagy szárazat. Mivel az édes vörösekhez több mustsűrítményt adnak, mint az olcsó szárazhoz (kell abba is az alkoholfok miatt általában) ezért a szárazzal lehet jobban jársz. Leginkább kékfrankost ajánlok én is.
2017. máj. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Trevor. ***** válasza:
100%
Dankó és Queen Cola nem olyan rossz. VBK eleve bebaszásra való szerintem, így itt nem a minőség az elsődleges.
2017. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!