Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 20-35 közötti lányok, srácok,...

20-35 közötti lányok, srácok, ti mennyi alkoholt fogyasztotok?

Figyelt kérdés

Egy héten mennyi alkoholt fogyasztotok?

Kérlek írjatok le mindent az alkohol fogyasztási szokásaitokról. Mit isztok, mennyire csíptek be, isztok-e egyedül otthon, szoktátok-e kívánni bizonyos napszakban vagy időszakban?



#alkohol #fiatalkorosztály
2017. máj. 31. 14:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%

28, egyáltalán nem szoktam inni.

Anyám alkoholista volt, soha nem akarok még csak megközelítőleg sem olyan állapotba kerülni, amibe ő naponta került. Ez a tapasztalat megutáltatta velem az alkoholt.

2017. máj. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon változó. Általában sör-bor-pálinka szentháromságra szavazok, de szoktam inni vodkanarancsot és kólát keverve jim beammel vagy malibuval, illetve fröccsöt is szoktam inni. Ha olyan helyen vagyok, akkor még a koktél is játszik.


Otthon nagyon ritkán iszok, inkább ha elmegyek valahova.

Általában 2 max 3x iszom egyszerre a fent említettek közül valamelyikből. Néha (kb évi 1-2 alkalommal) van, hogy csúnyábban berúgok. Napszakok közül többnyire este, mert délelőtt dolgozom, délután meg az otthoni dolgaimat csinálom. Nyáron meg jó időben több alkohol folyik le, mint máskor.

2017. máj. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%

Vannak időszakjaim, mikor hónapokig alig iszok, és van mikor meg sokat iszok. Most péndául pont az utóbbi, amióta ilyen meleg van elég sok sör lecsúszik, meg néha 1-1 vodka-narancs is.

22F

2017. máj. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
36%

Absztinens.

26L

2017. máj. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
31%

Nem iszom.

Egyrészt nem szeretem.

Másrészt elvből sem.

28F

2017. máj. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
64%

27 éves vagyok, 5 éve nem iszok.

Nagyon frusztrált,hogy szinte minden programnál kötelező volt az ivás kb 16 éves korom óta. Szinte elképzelhetetlen volt a társaságunkon belül,hogy pl bulizni józanul is lehet, nem muszáj egy szülinapot vedelve ünnepelni vagy nem csak az a program,hogy beülünk valahova inni és négykézláb megyünk haza.

Rengeteget ittunk egyébként, fiatalok lévén nem a minőségre,hanem a mennyiségre és az olcsóságra mentünk Esténként volt hogy lecsúszott fejenként vagy 10 feles az olcsó vodkából. :D Hetente kétszer háromszor is sikerült ezt megismételni.

Mindegy volt,csak ne legyünk józanok.

Mondanom se kell egyből kevesebb barátom lett, amikor abbahagytam az ivást, mert szerintük már nem vagyok annyira "jófej". Egyáltalán nem elfogadóak, támogatóak az emberek,ha az alkohol teljes megtagadásáról van szó,de én sokkal jobban érzem magamat így.

2017. máj. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
58%
Csak akkor iszok ha bulizunk. Az meg mostanában elég kevésszer van. :D De volt amikor minden hétvégén mentünk nyáron és hát ittunk is. Amit szoktunk az legtöbbször vodka + valami hozzá. Fütyülős. Ilyesmik. Otthon egyedül soha. Nem becsípésnek nevezném hanem berúgásnak de nem úgy kell elképzelni hogy fetrengünk a földön mint az állatok..mi a röhögős fajta vagyunk. :D
2017. máj. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
66%

Egyedül sosem iszom. Párommal hétvégente szoktunk kicsit inni, ő sört, én cidert, esetleg vodkát valamivel keverve, leginkább paradicsomlével és Tabascoval, párom szerint undorító, de én imádom :D

Én pici vagyok, 45 kg, nekem egy cider meg egy vodka+valami bőven elég a jó hangulathoz, más ezt nyilván meg sem érzi.

Nyáron jobban kívánom, de ez természetes. Télen szoktam néha házi forralt bort csinálni, az jobban esik, mint a hideg italok.

21 éves lány

2017. máj. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
66%

Fiatal koromban amikor buliztam mindig tökrészegre ittam magam :D

De most már szinte soha nem iszom alkoholt. Utoljára vagy 3 éve ittam meg egy üveg bort, mert megkívántam. Meg most nemrég 3-4 alkalommal ilyen Bacardi Breezer szerű italokat. Egyébként semmi, max. amikor ünnep van és koccintunk, de azt is csak a köszöntés kedvéért, nem azért mert vágyom a pezsgőre.

2017. máj. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%
előző: 34 éves nő vagyok
2017. máj. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!