Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen alkoholos itat ajanlana...

Milyen alkoholos itat ajanlanatok? (Tobb lent)

Figyelt kérdés

Tehat ami fontos lenne:

Alkoholtartama nem nagy (Par % csak, de mindenkeppen 10 alatt legyen)

Nem viz izu, sot hatarozttan jo ize van,

Tobbfele izesitesben is lehet kapni.

Elore is koszonom a valaszokat!



2017. jún. 6. 22:10
1 2
 1/16 anonim válasza:
79%

Sör. Ezek finomak:

Aranyászok

Aranyfácán

Kőbányai

Barts

2017. jún. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Penteken jon at a csajom, aki nem szereti azt, amikor elegge erzodik az alkohol. Olyan kellene ahol az edes a dominalo iz, nempedig az alkohol.
2017. jún. 6. 22:21
 3/16 anonim ***** válasza:
Somersby vagy hogy kell írni.
2017. jún. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
75%
Krém likőrök pl csoki , pisztácia stb tipikus csajos ital vagy pl az eper bor is finom vagy amit az előző irt az is finom gyümölcsös :)
2017. jún. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Én a bort tudnám javasolni. Kb 12-14 %-os általában, de vannak kevésbé erősek is. (vagy ha nagyon erős, akkor lehet szódázni, de kár érte szerintem... és így víz ízű lesz.)


Nem tudom mennyire szeretitek, de kezdésnek az édes és félédeseket tudom javasolni.

Semmiféleképpen se az olcsó, pár száz forintosat vegyed, 800-1000 ft felett viszont már lehet egész jókat kapni.


Illetve nem csak szőlőből lehet készíteni bort.

Vannak egészen különlegesek is.


Nálam pont hétvégén kezdett forrni a bodzavirágból készült bor.

2017. jún. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szia, h ha csajos piákról van szó, akkor mindenképp somersby (cider nagyon fincsi az alkohol nem erzodik benne csomo gyunolcsos iz van belole max 4,5%os) aztan a másik kedvencem a pécsi meggyes radler isteni az alkohol egyatalan nem erzodik benne orok kedvenc es h ha nar kicsit kesore jar akk rosé az egyik kedvencem a varga édes, mint lány tudom, hogy a lányok az édes borokat szeretik (nem a szaraz sem a felszaraz) jó mulatast a baratnoddel 😄 Es magadnak v vedd ugyanezt v vmi jofele sort
2017. jún. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Koktélok, nekem a mojito a nagy kedvencem gyakorlatilag egy mentás limonádé nagyon frissítő ebben a melegben.

Ízesített sörök, cider, sangria, a medina borok is finomak.

2017. jún. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%

Édes karakterű sörök:


Olcsóbb:

Dreher Bak

Pécsi Szalon Barna

Pécsi Prémium Lager

Soproni Fekete Démon

Kozel Cerny

Argus Gold(de fontos, hogy a Gold legyen!)


Drágább:

Gyakorlatilag a legtöbb belga ale(Chimay, Trappistes, Westmalle, La Trappe - jó ez holland -, Delirium, Duvel, Kwak, a két Gulden Draak... és még lehetne sorolni :)), Fullersekből a Golden Pride, de valszeg a mézes is bejönne neki.

2017. jún. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jah, és nehogy az egyesre hallgass, mert jobb esetben troll, rosszabb esetben fogalma nincs a sörökről. :D
2017. jún. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Bacardi Breezer, egyértelmű.
2017. jún. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!