Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Kezdő piásnak mit ajánlotok?

Kezdő piásnak mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Életembe egyszer ittam, kb 5 pohár vodkát egymás után egy szórakozóhelyen, de kb 10 percig tartott a hatása (keverve volt). 2 hét múlva lesz a 16. szülinapom, és szeretnénk egy nagyon picit berúgni. Egy discoba megyünk. Mit ajánlotok? (Lány vagyok)


Légyszi ne írjatok olyat, hogy ne igyak és hasonlók.:)


2017. jún. 8. 20:47
 1/8 A kérdező kommentje:
De azért ne lehessen érezni nagyon a szagát, mert a szüleimmel jövök haza :D
2017. jún. 8. 20:48
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szagtalan pia. A szüleid biztos, hogy ki fogják szúrni. A viselkedésedből nem a szagból.
2017. jún. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Amit én ajánlok az a ouzo (uzo) ezt a piát keverd be sprital és finom lesz az a jó benne hogy ütős de nem érződik mert mentolos a pia vagy metaxa esetleg fütyölös curacao (kurászó)
2017. jún. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A szüleimnek csak a szag tünne fel, mert kb 10 percre lakunk a discotól és ébresztőt állítanak be, szóval félálomba jönnek értem és a hátsó ülésen fogok ülni. Ahogy hazaérünk ők vissza fognak feküdni.
2017. jún. 8. 21:21
 5/8 anonim válasza:

A szüleid érezni fogják a pia szagát, pláne, ha megszólalsz, de hidd el, ők is voltak ennyi idősek, úgyis tudják, hogy inni fogsz valamit! :D


Igyál koktélokat, mint pl. a cuba libre, sex on the beach, mojito, azok finomak, és nincs tömény alkoholos illatuk! Vagy, igyál 1-2 tequilát, attól meglesz a pici berúgás, és aztán gyümölcslé :D

2017. jún. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ne a buli vége felé rúgj be, hanem kb. a közepéig vagy háromnegyedéig és utána csak vizet, vagy gyümölcslevet igyál. Ha nagyon picit szeretnél csak berúgni, akkor semmiképp ne válaszd a tequilát, mert attól rottyon leszel:D igyatok bort, vagy koktélokat, esetleg cherryt, az nagyon finom, részeg annyira nem leszel tőle, max pityókás és szaga sincs annyira. Ha azt szeretnéd, hogy a szüleid ne vegyék észre, rágózz és vigyél magaddal parfümöt. Mielőtt elindulnátok haza, legyetek kint egy negyed órát a friss levegőn.

Jó bulizást és boldog szülinapot! :)

2017. jún. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:))
2017. jún. 9. 11:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Citromos Alexander + Mountain Dew

Egy Shotos pohárba jëger + egy normális pohába energia ital

2017. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!