Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen piát vigyek szülinapra?

Milyen piát vigyek szülinapra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Meghívtak hétvégére egy szülinapi buliba es megbeszéltük, hogy mindenki visz egy kis innivalót.

Én antialkoholista vagyok és tippem sincs mit vigyek :D


2017. jún. 21. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sört vigyél. Amilyen meleg van mostanában az a legjobb. Magadnak meg vihetsz alkoholmenteset.
2017. jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Szerintem sem fognak haragudni, ha beállítok egy tálca sörrel :D
2017. jún. 21. 21:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha írnál kicsit a társaságodról.

Hány évesek vagytok, hányan lesztek, a többiek milyen piát visznek, a többiek milyen gyakran isznak és mennyire rúgnak be.


Gondolom fiatalok vagytok. Tipikus berúgós pia a vodka, mert azt kb. bármivel lehet keverni. De igazából nagyjából akármit viszel, azzal nem fogsz befürödni szerintem. Egyedül likőrt ne vigyél semmiképpen, mert annak nincs túl sok értelme egy bulin.

2017. jún. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sör. Szerintem a rozé is jó választás fröccsnek finom és hűsítő.
2017. jún. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!