Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mikor vehetek be fejfájás...

Mikor vehetek be fejfájás gyógyszert, ha 5 órája ittam?

Figyelt kérdés
Ittam 2centnyi csokilikőrt, meg egy korty pezsgőt,pusztán az ízért. Fáj a fejem,nagyon. Bevehetek egy algopyrint? (Vagy algopiryn nemtudom bocsi :D)

2017. júl. 22. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy be, hol van az már!
2017. júl. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugtatókra nem szabad inni, erre nyugodtan, Jó pár ismerős egy hosszú éjszaka után úgy szokott lefeküdni, hogy lefekvés előtt bevesz egy szemet, még a másnaposság ellen is jó.
2017. júl. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom,en is bevettem es tenyleg nem lett semmi bajom:)
2017. júl. 23. 12:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen minimális alkohol után én még akár utána is bevettem volna ha ettél előtte rendesen. Ez semmi szinte.
2017. júl. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Velem olyan volt, hogy du. fél négy körül bevettem egy fájdalomcsillapítót és átmentem haveromhoz borozni, ittam 2 pohár bort és semmi bajom nem volt. Hozzá teszem ilyen egyszer fordult elő.

Csak nyugtatókra ne igyál!

2017. júl. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mivel csak 14 vagyok, nem fogok gyakran inni,elhiheted :Dd ezt is csak az izert kostoltam mint emlitettem:)
2017. júl. 26. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!