Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen a Tequila magába?

Milyen a Tequila magába?

Figyelt kérdés

Igazából még citrommal és sóval se ittam de fogadtunk a haverokkal és nagy peckemre

én vesztettem így ki csesztem magammal is .

A vesztes büntetése nagyon okosan ki lett találva hogy meg kell inni 5 vízesés pohár Tequilat magába se szó se citrom.

Mire készülnek fel ?Szerintetek érdemes megtenni



2017. júl. 25. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
5 vizespohár? Az barátok közt is 10 deci...abba belehalsz meg ne idd...
2017. júl. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
én már ittam, sóval nem jött be, mert utána szomjas voltam nagyon a só miatt, tiszta só izé volt a szám
2017. júl. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az olcsó tequilákat azért isszák sóval citrommal mert rossz az íze. Az olcsó tequilában alig 50% a kék ágávé aránya többnyire krumpli meg kukorica az alapanyag szóval gyakorlatilag mintha vodkát innál. 5 vizes pohárral nem sok értelme van meginni, mert ha csak nem vagy edzett alkesz mér felétől leáll a májad, bár kétlem hogy az első után bármi megmaradna benned.
2017. júl. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a halálra.
2017. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ettől félek én is.Nem nagyon szoktam ilyeneket inni mert nem bírom az erőset.

Inkább nem kísérletezés akkor vele mert nem akarok meghalni .Valamint hányni se nagyon szeretnék

2017. júl. 25. 20:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van,akkor egy vizespoharat kibírsz,többet meg ne merj próbálni,az kész tudatos(esetedben úgylátszik most tudatosult) öngyilkosság,mert még ha 5 felest megiszol az is baromira megdob,de az rendbe van,holnap másnaposan kellsz de még jól is érezheted magad utána,de vizespohárral...ilyet még nem hallottam...
2017. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!