Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A fehér cimkés jim beam, vagy...

A fehér cimkés jim beam, vagy a johnnie walker red label a jobb whiskey?

Figyelt kérdés
Haverokkal berugós kellemes hangulatot szeretnék,erre az alkalomra sajnálnák egy drága whiskeyt ezért ezen a kettőn mahinálok,viszont egyiket se kóstoltam még,de mégis,szerintetek ezen két ital közül melyik a jobb,az ár kategóriáján belül?

2017. aug. 5. 12:54
 1/7 ede1219 ***** válasza:
36%

"mahinálok"


Ne használj olyan idegen szavakat, amiknek nem ismered a jelentését! /vacillálok, az általad keresett szó/

Amúgy kb. a körtét akarod összehasonlítani az almával, lévén a Jim egy vacak Bourbon, a Johny meg egy vacak scotch /végül is berúgni jó a legolcsóbb tömény is/.

2017. aug. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké,de ez a vacak jim,vagy ez a vacak johnnie a jobb?:DIlletve jelen esrtben melyik a kevésbé rossz?
2017. aug. 5. 14:20
 3/7 Phoney ***** válasza:
100%

Ha feltesszük, hogy nem az alma-körte ellentét lesz a szempontod (vagyis nem utálod zsigerből a bourbönt:), akkor a jelenlegi kiadásokból a fehér Jim egy lényegesen könnyebben iható tétel, mint a Johhnie Red.


Esetleg annyi, hogyha még a régi kiadású Jimmel találkozol (ezen a képen a bal a régi, a jobb az új: [link] ), akkor az kicsit harsányabb cucc, nem mindenki tudja élvezni, bár én pl. jobban szerettem, mint a mostanit.

2017. aug. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,én eddig csak Jack-et ittam,nem vagyok nagy whiskeys de gondoltam most veszek egyet,mégha nem is a milliósat:DAkkor valszeg a Jim-et választom,de jöhetnek még a válaszok:)
2017. aug. 5. 17:15
 5/7 anonim ***** válasza:
JW Redet imádom.
2017. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Biztos nem rossz az,csak néhány embernek agyára ment a sznobizmus,azért szólja le,nem a legdrágább de tuti nem rossz,nem az volt a kérdés hogy melyik a rosszabb:D
2017. aug. 5. 19:45
 7/7 ede1219 ***** válasza:
58%
Hamár Bourbont iszol, akkor a Four Roses-t próbáld ki, nem sokkal drágább, mint a Jim, és messze jobb.
2017. aug. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!