Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a legjobb minőségű...

Melyik a legjobb minőségű Törley és BB?

Figyelt kérdés

2017. aug. 20. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Törley-k közül a Fortuna,Bb-k közül az arany cuvée szerintem
2017. aug. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Törley-ből a Chardonnay brut és a Chardonnay brut nature. A BB pezsgők közül az Ezöst cuvée.
2017. aug. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Minőségre nem tudom, mert nem ittam végig a termékskálát, de nekem legjobban a zöldcímkés Törley ízlik, BB-ből az ezüst cuvée.

Szerintem ez ízlés és nem minőség kérdése :)A hazai pezsgők között mindkettő megállja a helyét.

2017. aug. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Eszembe jutott a zöld Törleynek Talizmán a neve.

És még egy, ami nagyon minőségi a Törley Hungaria extra dray.

2017. aug. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

BB-ből .... hagyjuk.


Törleyből az, amit nem kapsz közértben, hanem a Bortársaságnál. Nézd meg a honlapjukon!


A közvélekedéssel ellentétben, a világoskék cimkés hungáriaextradry nem minőség.

2017. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

BB spumante meglepően jó volt és occsó.

Esküvőnkön csak nyakalták a vendégek - gyümölcsös, illatos, kissé édes. Nem egy klasszikus pezsgő, de kellemes alkoholos ital.

2017. szept. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

#6

Azért "nem egy klasszikus pezsgő", mert egy mezei habzóbor. A neve is ezt jelenti gyk.

2017. szept. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!