Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Másnapos hányinger ellen mik...

Másnapos hányinger ellen mik a tuti tippek?

Figyelt kérdés

Nagyon hányingerem van viszont éhes is vagyok de csak egy falat csúszott le azt is csak muszájbol ettem mert bevettem egy hányinger csökkentőt.

Mivel lehetne csökkenteni a hányingert?



2017. aug. 28. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Sok tiszta víz , kipisálod vagy a mérgeket kihányod .Étel semmilyen nem jó délutánig , fokozza a savtermelést .
2017. aug. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
75%

Nyers tojás pici sóval és paradicsomlével elkeverve.

Undorítónak hangzik, mint ha irekt azt akarná az ember, hogy hányj, de nem fogsz. Nagyon jól helyte teszi a gyomrot.

Tapasztalat.

2017. aug. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Enni kell, még akkor is ha nehezen megy le. Ha mást nem egy szelet pirítóst, és nagyon sok vizet kell inni.
2017. aug. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Alain Delon ***** válasza:
45%
Erről még nem hallottam. Bár én már nem teszem másnapossá magam.
2017. aug. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Alain Delon ***** válasza:
A 11:19-nek ment.
2017. aug. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%

A kutya harapást, a szőrével gyógyítsd :D

Azaz igyál meg egy pohárka sört.

De ne többet, mert akkor holnap is fel kell tenned ugyanezt a kérdést :))

2017. aug. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Én olyankor kólázok.


Aztán ha hányok, hát, legalább már kevésbé szar :D

2017. aug. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat iszom éhgyomorra és így is fekszem le, akkor énis iszonyatosan másnaposan és hányingerrel kelek föl. Amit én ilyenkor szoktam: 2-3 dl salvus víz, majd ugyanennyi tiszta ásványvíz (a csapvíz csak gyomormosásra jó). Kb. 15-20 perc várakozás, amíg a lúgos víz semlegesíti a töménytelen gyomorsavat. Majd egy gors hányás (a lúgos víznek köszönhetően a gyomorsav sós vízzé válik, amit nem olyan kellemetlen kiüríteni mint a gyomorsavat, ami szétmarja a nyelőcsöved). Ezután vajas pirítós, esetleg felvágottas szendvics és sok víz vagy esetleg tea, vagy egy kevés meleg leves. (Plusz egy szem Legalon - segít a májnak lebontani az alkoholt, és MagneB6 - ami semlegesíti a hányingert és pótolja a magnéziumot, fejfájás esetén Advil.) Mivel az alkohol sok vitamint, sót, ásványi anyagot és főleg szénhidrátot és folyadékot von el a szervezettől, ezért ezeket pótolni kell.
2017. aug. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Higgany ***** válasza:
Jómagam a húslevesre és a kovászos uborka levére esküszöm.
2017. szept. 28. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!