Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A rumot és a vodkát jég...

A rumot és a vodkát jég nélkül milyen hőmérsékleten ajánlatos fogyasztani?

Figyelt kérdés

2017. szept. 18. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Meg ne kérdezd b#zdmeg egyesével az összes italt!!
2017. szept. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod, akkor kérlek ne írj hozzá.
2017. szept. 19. 10:20
 3/6 anonim ***** válasza:
2017. szept. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy mi ezen gyanús, a rum és a vodka az nem calvados és nem is wiskey. Amúgy ha nem tűnt volna fel ezen az oldalon az emberek kérdeznek, ha valamit nem tudnak, mivel nem tudom ezért kérdezem, ezen mi az ami gyanús?
2017. szept. 19. 10:34
 5/6 Phoney ***** válasza:
100%

Normálisan minden párlatot szobahőmérsékleten szoktak fogyasztani, hogyha nem töltik jégre. Szobahőmérséklet alatt 18-20, de maximum olyan 25 fok értendő, ha efölötti meleg van a lakásban, akkor nem árt neki 20-30 perc hűtő.


A vodka lehet kivétel, mert az finomított, „csupasz” alkohol, időnként ajánlják a gyártók 8 fok környékére hűteni, azaz sima hűtőbe tenni, de inkább csak a nyugati fogyasztók részére.


(Meg kivételek persze azok az ánizsos párlatok is, amiket nem rövidként, hanem jeges vízzel hígítva fogyasztanak, pl. abszint.)

2017. szept. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát 20-25 fokon a vodkától én okádnék, inkább olyan 10-15 fokosan érdemes inni ha tisztán iszod. A rum az más az jó szobahőmérsékleten is.
2017. szept. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!